Rozmowa z KongooJumps Club

Dlaczego zdecydowali się Państwo wejść na Polski rynek?

Zauważyliśmy wielki potencjał rynku fitness w Polsce. Zdecydowaliśmy się zaryzykować i wejść na kolejny rynek czego na pewno nie żałujemy.  Wejście na polski rynek nas zaskoczyło, było dużo łatwiejsze niż nam się wydawało. Widzimy wielkie zapotrzebowanie na tego typu ćwiczenia w Polsce jak i ogólnie branżę fitness.

Jaką strategię Państwo obrali ?

Ukierunkowaliśmy się na szeroko rozumiany internet: strona internetowa oraz kanały social media – facebook i instagram .
Jesteśmy  już w większych i mniejszych miastach w Polsce.  Mamy kilku trenerów w Warszawie oraz Poznaniu, Łodzi, Stalowej Woli, Jaśle , Bełchatowie a nawet w Tucholi.  Przeprowadziliśmy już 2 szkolenia dla instruktorów w tym roku i planujemy już kolejne w czerwcu tego roku więc liczymy, że będziemy się dalej rozwijać.

Czym są buty Kongo Jumps ?

Są to buty stworzone przez kanadyjskiego ortopedę Gregory Leghtmana w 1994 roku i po raz pierwszy były zaprezentowane w Paryżu na wystawie sprzętu sportowego, gdzie zostały opatentowane przez Szwajcara Dennisa Neville’a. Od 1995 roku rozpoczęły swoją międzynarodową „karierę” – pokazy, równolegle z którymi, naukowcy zaczęli przeprowadzać eksperymenty i badania butów.

Czy ćwiczenia są bezpieczne dla osób z dolegliwościami kręgosłupa i stawów ?

Jak pokazują ostatnie badania, Kangoo Jumps neutralizują uderzenia o twardą powierzchnię, chroniąc w ten sposób kręgosłup, a także stawy kolan oraz przeguby stopowe na 80%. Równocześnie, buty oraz ćwiczenie w nich wywołują pozytywne emocje i radosne uczucie nieważkości.

Jak można nabyć buty KongoJumps?  

Oferujemy do sprzedaży pełną gamę obuwia Kangoo Jumps z magazynu i na zamówienie, szkolenia zawodowe oraz szkolenia instruktorów dla fitness programów KangooJumps z wydaniem międzynarodowej licencji, oferujemy współpracę dealerską oraz partnerstwo z lokalnymi firmami i siłowniami, a także pomagamy trenerom, którzy przeszli nasze szkolenia, w promocji naszego produktu. Podczas naszego pobytu w Polsce  otworzyliśmy biura w ponad 20 miastach: w Warszawie,   Poznaniu,Łodzi, Stalowej Woli, Jasło, Bełchatowie, Tucholi, Lublinie wyszkoliliśmy ponad sto instruktorów, którzy pracują na całym świecie i jesteśmy gotowi, aby zapewnić Państwu nasze profesjonalne usługi do prowadzenia szkoleń w butach Kangoo Jumps.

Czym zajęcia w sprężystych butach różnią się od ćwiczeń w zwykłym obuwiu ?

Składają się z buta, bezpiecznie blokującego nogę oraz systemu elastycznych sprężyn. Ze względu na to, Kangoo Jumps posiadają wiele unikatowych właściwości:
– pozwalają uniknąć szkodliwych skutków na stawy do 80%,
– wpływają na efektywność zajęć,
– pomagają szybciej uzyskać pożądaną formę (spala się 30% więcej kalorii niż podczas zajęć w zwykłych butach do biegania). Dlatego na całym świecie zyskuje popularność nowy rodzaj ćwiczeń w butach Kangoo Jumps. Zajęcia w nich – to świetny sposób, aby schudnąć i zregenerować siły.