źródło: informacja prasowa

Marka Under Armour wprowadziła na rynek technologię UA RUSH. Ten przełomowy materiał funkcyjny, wzbogacony minerałami, odzyskuje energię Twojego ciała podczas ruchu i kieruje ją z powrotem ku Twoim mięśniom. Tym samym poprawia krążenie krwi, pomaga sportowcom zyskać przewagę i zwiększyć wydolność organizmu. Mówiąc krótko: technologia UA RUSH zapewnia ciału podobne korzyści co sauna podczerwona.

Materiały UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w sposób, który pozwala tworzyć odzież funkcyjną z mniejszą ilością szwów. Taka konstrukcja zapewnia dopasowany fason i jest bezkonkurencyjna w oddychalności i wentylacji najbardziej intensywnie pracujących obszarów. Od ramion przez tors po nogi –  ciało poczuje się jeszcze swobodniej, niż przedtem.

“Sauna, którą możesz mieć na sobie podczas najważniejszych momentów sportowej kariery. Czy może istnieć coś lepszego?” – czytamy w komunikacie. Mniej szwów. Mniej problemów. Więcej efektów”.

“Wiemy, że ciężko pracujesz, by zyskać przewagę – my też. W 1996 r. zrewolucjonizowaliśmy odzież funkcyjną, dzięki materiałowi odprowadzającemu pot, i od tej pory nie zwalniamy tempa. Dążymy do granic technologii sportowych, aby nadążać nad Twoim nieustannym pragnieniem mistrzostwa. Nasza kolejna innowacja to wyjątkowe i wydajne rozwiązanie, które maksymalizuje Twoje możliwości”.

Polecamy także:

Zmniejszenie powierzchni lokali salonów sportowych Intersport