Jak wyróżnić się ze swoją ofertą? Co dodać do programu, aby zaskoczyć klienta?

Na targach FIBO spotkaliśmy się z przedstawicielami firmy EVEREST CLIMBING, producentem ruchomej ścianki wspinaczkowej „EVEREST”. Ścianka produkowana jest w trzech wariantach, z których dwa: ścianka profesjonalna oraz ścianka fitness zaprezentowane zostały właśnie podczas targów w Kolonii. Naszą uwagę zwróciła możliwość zastosowania tego rozwiązania w klubach fitness.

Przedstawi wyróżnionej nagrodą PRODUKT na targach FIWE 2015. ciele EVEREST CLIMBING mocno postawili na marketing po za granicami naszego kraju. Mają w planach udział w takich międzynarodowych wydarzeniach jak Festival4Family czy World Fitness Day organizowanych we Frankfurcie nad Menem. W trakcie Festival4Family, 28 maja 2017 r., EVEREST CLIMBING zamierza pokazać publiczności ściankę przygotowaną specjalnie dla firm eventowych oraz absolutnie nowe urządzenie fitness – nigdy nie kończącą się linę wspinaczkową „EVEREST”. Stoiska marki odwiedziliśmy również podczas Go Active Show oraz podczas Fit Weekendu w Kielcach.

Lina jest kolejnym urządzeniem do treningu funkcjonalnego, wzmacniającego wszystkie ważne grupy ścięgien i mięśni. Urządzenie jest kompaktowe i zapewnia dużo bezpieczniejszy trening, niż trening na tradycyjnej linie wiszącej.

www.everest-climbing.com