Na Największych Targach FIBO 2017 Fitness & Wellness w Kolonii wiele polskich jak i zagranicznych marek odzieży sportowej zaprezentowało swoje nowości.

Z polskich firm swoją ofertę prezentowały takie marki jak : Olimp, Trec, Rokos Sport, Sfd, 2Skin, RealPharm.

OLIMP z linią Live & Fight zrobiła zupełny rebranding marki, w tym logotypu i kolekcji, ale także objęli zupełnie nowy kierunek w stronę docelowego odbiorcy. Stoisko na którym marka była prezentowana miało charakter sprzedażowy, przyciągający wzrok odbiorcy i cieszący się dużym zainteresowaniem.

Stoisko Live&Fight – FIBO 2017 

TREC WEAR – Jako lider na polskim rynku wśród producentów odzieży skierowanej do grupy fitness zaprezentowała kilka nowych wzorów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Prezentowana kolekcja była dopełnieniem stoiska TREC NUTRITION.

Stoisko Trec Wear – FIBO 2017

ROKOS SPORT zaprezentowali się w Hali FIBO POWER, prezentując nowości wprowadzane na rynek fitness z sektora odzieżowego oraz zupełną nowość – perfumy dedykowane dla sportowców.

Stoisko Rokos Sport – FIBO 2017 

SFD POWER – Jako znany sklep, który oferuje odżywki i suplementy czołowych światowych marek, bardzo silnie rozwija swoją markę odzieżową pod nazwą SFD Power. Na FIBO zaprezentowali swoją nową kolekcję SFD Power 2017, która w porównaniu do zeszłorocznej jest bardziej nasycona mocniejszymi i odważniejszymi akcentami. SFD dla swojej kolekcji odzieżowej przygotowało na targach zupełnie oddzielne i robiące wrażenie stoisko.

Stoisko Sfd Power – FIBO 2017 

2 SKIN to prężnie rozwijająca się firma w branży odzieży sportowej dla kobiet. Podczas FIBO 2017 zaprezentowali swoją kolekcję, która jest bogata w spokojne i ciemne kolory jednak głównym akcentem 2 skin są przede wszystkim dynamiczne i wyraziste dodatki. Z tego co zaobserwowaliśmy jest to marka produkująca odzież dla silnych i pewnych siebie kobiet, które zawsze chcą być widoczne na Sali treningowej.


Stoisko 2skin – źródło : FACEBOOK.com

REALPHARM – Ubrania marki Real Wear są skierowane do aktywnych i pewnych siebie osób, które chcą podkreślić atuty swojej sylwetki i czuć się wygodnie w trakcie wykonywania ćwiczeń fizycznych.  Podczas targów firma zaprezentowała szeroką gamę produktów. Od niedawna  do legginsów można  również dobrać topy, by tworzyły zgrany duet.

Stoisko RealWear – FIBO 2017

Podczas Targów FIBO 2017 Fitness & Wellness zaobserwowaliśmy ogólnoświatowy trend, coraz częściej znane osoby tworzą i wprowadzają swoje kolekcje odzieżowe, co bardzo mocno wpływa na rozpoznawalność marki, a tym samym na sprzedaż. Możeliwe że już niedługo dotrze do nas ten trend i polskie gwiazdy fitness będą tworzyć swoje marki odzieży sportowej i staną się liderem na polskim rynku.

Na Targach FIBO 2017 spotkaliśmy gwiazdy prezentujące swoje kolekcje ubrań tj. :

Simon Panda ( Just Lift , SP Aesthetics SportsWear )

Tavi Castro ( Body Engineers International )

Erko Jun ( Erko Jun Collection )

Lazar Angelov ( Team Lazar Angelov )

Sergi Constance ( AESTHETIX ERA )