Firma ITP S.A., będąca oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce, zaprezentuje podczas tegorocznych targów Go Active Show zupełnie nowe, angażujące formaty treningowe, dedykowane klubom fitness. 

Na stoisku o powierzchni 250 metrów kwadratowych Technogym zaplanował aktywności w dwóch strefach treningowych. Pierwszą z nich będzie strefa BIOCIRCUIT, która jest absolutną nowością w ofercie TECHNOGYM i zostanie zaprezentowana w Polsce po raz pierwszy. BIOCIRCUIT™ to zestaw urządzeń do treningu obwodowego, składający się z 12 lub 15 urządzeń: 6 maszyn cardio i 6 lub 9 maszyn siłowych. Wybór BIOCIRCUIT™ oznacza znacznie więcej niż zakup gotowego formatu. To nie tylko inteligentny sprzęt, ale także przebadana i sprawdzona metoda treningowa oraz zestaw ćwiczeń dopasowany do różnych celów treningowych. Dzięki BIOCIRCUIT ™ oferta klubu fitness wyróżnia się na tle innych, pozwala zwiększyć retencję klubowiczów, przyciągnąć nowych członków i wygenerować dodatkowe przychody.

BIOCIRCUIT to jedyny w swoim rodzaju zestaw urządzeń do treningu obwodowego, który za pomocą specjalnej aplikacji prowadzi użytkownika przez całą jednostkę treningową oraz dopasowuje parametry urządzeń do osoby trenującej – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. Dzięki zastosowanej technologii, BIOCIRCUIT pozwala wyeliminować niektóre ćwiczenia u osób z określonymi problemami zdrowotnymi, a także pomaga w wykonaniu ostatnich powtórzeń pod koniec treningu, gdy tego potrzebuje osoba ćwicząca – dodaje Śliwowski.

Drugim formatem, jaki zaprezentuje Technogym, będzie strefa SKILLATHLETIC. SKILLATHLETIC class to nowe doświadczenie treningowe stworzone przez Technogym, wypracowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako oficjalny dostawca Igrzysk Olimpijskich. Format SKILLATHLETIC opracowany przez Dział Badań Technogym z pomocą najlepszych trenerów ma na celu poprawę wyników sportowych i oferuje szeroki zakres treningów oparty na czterech kluczowych umiejętnościach – moc, zwinność, prędkość i wytrzymałość. Treningi te można wykonać na różnym poziomie trudności, uwzględniając indywidualne parametry i poziom fizyczny użytkowników. Wśród urządzeń wchodzących w skład formatu znajdziemy m.in. rower SKILLBIKE, ergometr wioślarski SKILLROW, bieżnie SKILLRUN czy urządzenie SKILLMILL, napędzane siłą mięśni człowieka.

  

Zapraszamy na stoisko TECHNOGYM w hali F w celu omówienia Państwa pomysłu biznesowego i dopasowania naszych najlepszych rozwiązań treningowych i sprzętowych.

Jeśli chcą Państwo umówić spotkanie w naszym przedstawicielem podczas targów, prosimy o kontakt: 

E-mail: technogym@itpsa.pl

Telefon: 781 212 321

Polecamy także:

Branża Fitness z Wizytą – testujemy Flyspot w Warszawie