Photo: materiały prasowe

Nowy klub Calypso Fitness

Otwarcie Calypso w Galerii Północnej

20 klub Calypso w Warszawie

Sieć Calypso Fitness prężnie rozwija się na polskim rynku. 14 września br. w Warszawie został otwarty 20 klub należący do sieci, zlokalizowany na Białołęce w nowoczesnym centrum handlowym Galeria Północna. To 43 klub Calypso Fitness w Polsce.

Calypso Fitness Galeria Północna to klub o powierzchni 1700 m2, z klimatyzowaną salą do zajęć fitness, siłownią, strefą funkcjonalną i strefą wolnych ciężarów, salą do Power Bike, bramą TRX, klatką do Cross Trainingu i strefą bezpłatnej opieki nad dziećmi. Calypso Fitness oferuje bogatą ofertę zajęć grupowych, stałą opiekę trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz dostęp do saun w cenie karnetu.

14 września nastąpiło otwarcie nowego centrum handlowego w Warszawie. Za realizację Galerii Północnej odpowiada GTC. Galeria Północna to pierwsze od 10 lat, nowoczesne centrum handlowe czwartej generacji w Warszawie. Galeria Północna łączy bogatą ofertę handlową z relaksem w przestrzeni miasta. Elementy takie, jak ogród na dachu, plenerowa siłownia i skate park, miejsca zabaw dla dzieci czy place z fontannami i elementami małej architektury, idealnie wpisują obiekt w zielony charakter północnej części Warszawy. Na powierzchni około 64 000 mkw. Galeria Północna oferuje ponad 200 sklepów, butików i pop-up store’ów flagowych polskich i zagranicznych marek. Wśród najemców znajdują się zarówno dobrze znane i lubiane sieci, jak i marki debiutujące w Polsce czy w Warszawie. Ofertę galerii uzupełniają pełnowymiarowy hipermarket Carrefour, 11-salowe kino Cinema City, klub fitness Calypso oraz placówka Enel-Med.

Calypso Fitness to sieć klubów fitness w Polsce obecna na polskim rynku od 1996 roku. Aktualnie posiada 43 kluby w 18 miastach, w tym aż 20 klubów w Warszawie. Priorytetem dla Calypso Fitness są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla ich klientów. Wszystkie kluby Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. Realizacja celów treningowych klientów to dla Calypso kwestia nadrzędna, w cenie karnetu klienci mają zapewnioną opiekę doświadczonych trenerów oraz analizę składu ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita, a także dostęp do saun.