Fot. Libra Studio

Nowy klub fitness w Centrum Wodnym w Gryfinie

The Body Fitness Club

W Centrum Wodnym „Laguna” w Gryfinie został otwarty nowy klub fitness. To największy klub fitness w mieście. Profesjonalna siłownia została wyposażona przez firmę Soltex.

Oficjalne otwarcie odbyło się 29 września br. Klub zlokalizowany jest w Centrum Wodnym „Laguna”, popularnym miejscu rozrywki wśród mieszkańców okolicznych miejscowości oraz mieszkańców oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów niemieckich miejscowości. Lokal o powierzchni 550 m2 podzielony został na strefy: treningu siłowego oraz fitness. W klubie prowadzone są zajęcia fitness, tj. crossFit, joga i FitMama, w których mogą brać udział dzieci do 6 r.ż. Dla komfortu i wygody gości klub został wyposażony, m.in. w prasowalnice. – Jednoznacznie postawiliśmy na prestiż. Elementy wystroju wnętrza oraz akcesoria zapewniające komfort pobytu naszym Klubowiczom podnoszą jakość naszej marki oraz renomę klubu. Jesteśmy pierwszym profesjonalnym klubem fitness w Gryfinie. Docelowo, nasza wizja opiera się na koncepcji stworzenia prestiżowej sieci klubów fitness pod marką The Body.- powiedział Marcin Grzeszczuk, właściciel klubu.

Nowy klub został dopiero otwarty, a już trwa rozbudowa o dodatkowe 200 m2, które przeznaczone zostaną na strefę do treningu funkcjonalnego. Klub wzbudził spore zainteresowanie. W przedsprzedaży zostało sprzedanych ponad 200 karnetów.

Od pasji do biznesu

Właścicielami The Body Gryfino są Marcin Grzeszczuk i Marcin Sadłowski. Jak sami przewrotnie stwierdzają pochodzą z dwóch różnych branż, ale pasja do sportu połączyła ich w biznes.

Marcin Sadłowski – przedsiębiorca od 10 lat prowadzący z powodzeniem firmę melioracyjną zajmującą się renowacją rzek i jezior. Trener Personalny, zawodnik ligi IFBB, startujący  w kategorii Kulturystyka Klasyczna. Pasja i Przedsiębiorczość sprawiły, że otworzył wraz z Marcinem Grzeszczukiem Fitness Clubu THE BODY.

Marcin Grzeszczuk- Socjolog, Coach, Trener i zawodowy handlowiec z bogatym doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Wieloletni pasjonat kulturystyki. Trener Personalny, zawodnik ligi IFBB. Mistrz Polski Debiutantów z 2015 z kat. Men’s Physique i Finalista Mistrzostw Polski z 2016 w kat. Fitness Atletyczne. Wieloletnie doświadczenie sprzedażowe i marketingowe oraz pasja do kulturystyki sprawiły, że otworzył wraz z Marcinem Sadłowskim  Fitness Club THE BODY.

Zobacz jak wyglądało uroczyste otwarcie klubu The Body Gryfino: