photo: mat.prasowe

Nowy klub fitness w Agora Bytom

Znamy nowego najemcę lokalu w CH Agora Bytom

Galeria handlowa Agora Bytom, zlokalizowana przy Placu Tadeusza Kościuszki 1 zmienia się. W lutym w centrum Bytomia rozpoczęła działalność myjnia samochodowa, biuro podróży oraz siłownia. To kolejna przejęta lokalizacja po Jatomi Fitness.

Nowym operatorem klubu fitness w centrum handlowym Agora Bytom jest More! Fitness. Klub zajmuje powierzchnię 1500 m2 powierzchni na 2 piętrze galerii. Został wyposażony przez firmę Matrix. More! Fitness uważa swoją kadrę trenerska oraz lokalizację za wyjątkowy atut. Obecność w galerii handlowej umożliwia połączenie treningu z zakupami, rozrywką i spotkaniami z bliskimi. Wygodę zapewnia idealny dojazd oraz parking z 800 miejscami parkingowymi, z którego klubowicze każdego dnia mogą korzystać bezpłatnie przez 4 godziny. W More! Fitness dostępna jest waga Tanita. Siłownia wyposażona jest w suszarki, prostownice oraz akcesoria higieniczne.

Na dzień dzisiejszy nie mamy informacji potwierdzającej otwarcia w innych lokalizacjach. Chcemy zająć się dopieszczeniem tego miejsca, żeby każdy z Klientów był usatysfakcjonowany. Mam nadzieję że wszystkie planowane działania na ten rok przyniosą nam zamierzony cel. – powiedziała nam Klaudia Jabłońska, manager klubu More! Fitness.

More! Fitness wprowadził promocję dla byłych członków klubu Jatomi, oferując opłatę wpisową za 0 zł.

Siłownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-22.30, w soboty od 8.00 do 21.00, a w niedziele od 8.00 do 20.00.