źródło: informacja prasowa

W sobotę, 5 października, w Plaza Park przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach, odbyło się uroczyste otwarcie fitness klubu Endorfina Platinium. Współwłaścicielką jest I Wicemiss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2004 – Magdalena Blicharska (panieńskie Grzela). Klub wyróżnia się nowoczesnością oraz ofertą skrojoną do potrzeb klienta.

Endorfina zajmuje 1200 metrów kwadratowych powierzchni, podzielonej na 7 stref treningowych. Hasłem przewodnim kampanii marketingowej nowego klubu jest “ultranowoczesność”. Klubowicze mogą liczyć na profesjonalne wyposażenie, nowoczesne maszyny od światowej klasy producentów. W Endorfinie znajduje się asortyment, którego nie znajdzie się na kieleckim rynku fitness.

Dodatkiem do karnetu jest możliwość korzystania z wody i izotoników w kilku smakach. Rozwiązanie to z jednej strony wzbogaca ofertę klubu, dodatkowo troszcząc się o nawodnienie organizmu trenujących, a z drugiej stanowi rozwiązanie służące ochronie środowiska, przez ograniczenie butelek i kubków plastikowych. Klub otwarty będzie siedem dni w tygodniu.

Polecamy także:

Polska goni europejską czołówkę rynku fitness