Nowy klub na mapie Pucka

Jedna z największych siłowni w powiecie puckim

Super Gym & Fitness Center Puck to nowe treningowe miejsce na mapie Pucka. Jedna z największych siłowni w powiecie puckim jest już otwarta. Kusi nowoczesnym sprzętem, profesjonalną kadrą instruktorską i przepięknym widokiem na Zatokę Pucką.

Centrum handlowe Arkadia Puck to nowa inwestycja otwarta pod koniec listopada br., w której swoją działalność rozpoczęło, m.in. centrum rowerowe, kantor, optyk, sklep wielobranżowy Comes, delikatesy rybne, pralnia oraz pawilon z artykułami dziecięcymi, a lada moment otworzyć się też mają delikatesy spożywcze Arkadia. Na piewrszym piętrze centrum, 24 listopada otwarty został klub fitness Super Gym, który z pewnością spełni oczekiwania miłośników treningu i fitnessu.

Klub Super Gym & Fitness Center ma powierzchnię 1500 mkw. W puckim Super Gym znajdziemy 130 maszyn ( w większości marki Impulse), salkę pełną rowerków spiningowych z widokiem na Zatokę Pucką, 3 sauny, masaże (w ofercie od stycznia), solarium oraz  zajęcia fitness, tj. zumba dla dzieci i dorosłych, joga, body ball i stretching.

Klub Super Gym czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7 – 21, a w niedzielę 8 – 20.