Nowy klub na mapie Sosnowca

City Fitness Zagórze

Sosnowiec ma kolejny klub fitness. City Fitness Zagórze został otwarty w samym centrum największego osiedla położonego w jednej z największych dzielnic miasta. Klub został wyposażony w profesjonalny, nowoczesny sprzęt Life Fitness.

21 października w Sosnowcu swoje podwoje otworzył kolejny klub fitness. City Fitness Zagórze zlokalizowany jest przy ulicy Braci Mieroszewskich w Sosnowcu-Zagórzu. Klub zajmuje powierzchnię 800 mkw. Do dyspozycji klubowiczów są dwie sale fitness, urządzenia do crossfitu, ćwiczeń obwodowych i treningu TRX. Parter budynku zajmuje siłownia, wyposażona w urządzenia siłowe oraz cardio Life Fitness, dostarczone przez firmę TOP-GYM.

– Celem City-Fitness Zagórze jest wysoka jakość usług, profesjonalna opieka oraz wsparcie klientów. Chcemy, aby w klubie było nowocześnie i rodzinnie. – powiedziała Agnieszka, właścicielka klubu.

Celem klubu jest również dbałość o osoby, które poszukują sposobów na relaks i odpoczynek. W związku z tym, zdecydowano się na otwarcie sauny i solarium. Na miejscu można korzystać z usług masażystów i fizjoterapeutów. Dodatkowo w klubie znajduje się kącik dla dzieci, gdzie trenujący rodzice mogą zostawić dziecko pod opieką. Karnety można nabyć w promocyjnej cenie 79 zł.