W sobotę 2 lutego, na Warszawskiej mapie fitnessu pojawiła się kameralna treningowa perełka z miasteczka Wilanów. 

Podczas dnia otwartego, prowadzone były pokazowe treningi otwarte, które cieszyły się dużym zainteresowaniem osób spragnionych nowych bodźców treningowych. Cztery grupy liczące od 2 do 6 osób, sprawdziły swoją wytrzymałość, która na bieżąco była monitorowana przez paski mierzące puls oraz spalone kalorie. 

Podczas dnia otwartego, nowe miejsce odwiedziło około 100 osób, które z ciekawością zaglądały do Lokal Gym, pytały o karnety oraz możliwości treningowe klubu, które są niecodzienne.

W Local Gym stawiamy na komfort treningu, kameralność oraz bezpieczeństwo usługi, więc jako (chyba) jedyni w Polsce jak i na świecie oprócz zapisów na zajęcia,mamy system zapisów na salę treningową tak, aby każda wcześniej zapisana przez aplikację osoba wiedziała czy na sali treningowej będzie miejsce do komfortowego treningu, czy nie – Mówi jeden z trenerów i właścicieli, Kamil Maksymowicz. 

Cały projekt narodził się w głowach dwóch trenerów personalnych pracujących w jednej z warszawskich sieciowych siłowni. Po tysiącach godzin spędzonych na pomocy ćwiczącym klientom, postanowili pójść krok dalej i stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym ludzie będą mogli poczuć się jak jednostka, a nie jeden z wielu odbitych przy recepcji karnetów. 

Uważamy, że przestrzeń w której dbamy o estetykę swojego ciała i poprawiamy jakość swojego życia powinna odznaczać się dokładnie tymi samymi cechami – estetyką i jakością. Powstaliśmy z potrzeby stworzenia miejsca wyjątkowego. Miejsca w którym, najwyższej klasy sprzęt, estetyczna przestrzeń i kameralna atmosfera pozwolą nam, trenerom, zmaksymalizować jakość przekazywanej naszym klientom wiedzy. Da to możliwość bezpiecznej i świadomej pracy nad estetyką swojego ciała w lokalnej atmosferze zdrowej rywalizacji.

Local Gym, czyli dosłownie i w przenośni – lokalne studio treningowe nastawione na grupowe zajęcia interwałowe z wykorzystaniem czytników pracy serca oraz elektrostymulację mięśniową, a także zajęcia fitness i treningi personalne. To klub kompletny, który ma budować społeczność wśród osób aktywnych, ale również świadomie podchodzących do wysiłku fizycznego oraz dbających o najwyższą jakość zaplecza treningowo-merytorycznego. W klubie nie znajdziecie typowych maszyn, jak na klasycznej siłowni. Będą to raczej sztangi, drążki, sanki do pchania, ergometry wioślarskie, hantle i wszystkie te rzeczy, które są potrzebne do budowania sprawnej i silnej sylwetki.

Zapisy na zajęcia trwają od 2 lutego. Pierwsze z nich odbędą się już w najbliższy piątek, a wolny wstęp do klubu będzie od 18 lutego, ponieważ chcemy przetestować cały system i popracować nad ewentualnymi błędami. Zapraszamy wszystkich spragnionych nowego bodźca treningowego– dodaje drugi trener i właściciel Daniel Dawidowski.

Polecamy także

Prosta technika pomagająca zwiększyć procent retencji w klubie fitness