Już od 2 września startuje pierwszy 24-godzinny klub fitness pod marką Calypso w Warszawie. Obiekt o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 jest zlokalizowany na czterech poziomach. Klienci skorzystają tam m.in. z treningów wprowadzających, indywidualnych planów treningowych czy bezpłatnej analizy składu ciała.

Do dyspozycji odwiedzających oddana została przestronna klimatyzowana sala do zajęć fitness, siłownia wyposażona w sprzęt ekologiczny, czyli taki, który podczas używania produkuje jednocześnie energię elektryczną. Na czterech poziomach znajdują się strefy: funkcjonalna, maszyn półwolnych i cardio, klatka do cross treningu, czy sala do power bike oraz dwie sauny fińskie. Dla wszystkich rodziców klub oferuje opiekę nad dziećmi w specjalnej strefie zabaw (Kids Zone), aby sami mogli oni ćwiczyć bez stresu.

– Nowy obiekt podzieliliśmy na specjalistyczne obszary: strefę fight, strefę ciężką oraz strefę ciężarów atletycznych. Dzięki temu każda trenująca osoba może skorzystać z urządzeń do ćwiczeń zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami. Postawiliśmy też na ekologiczny sprzęt, który wytwarza energię, w czasie gdy jest wykorzystywany do ćwiczeń. Dodatkowym atutem klubu jest klatka do ćwiczeń dla pasjonatów crossfitu, zlokalizowana na świeżym powietrzu – mówi Mikołaj Nawacki, prezes sieci Calypso.

Pod marką Calypso zawsze kryje się zdrowy styl życia i sportowe pasje oraz dbałość o realizację celów treningowych ćwiczących. Dlatego w nowym klubie obok szerokiego wachlarza zajęć grupowych, dostępna jest opieka doświadczonych trenerów, którzy pomogą w opracowaniu indywidualnego planu treningowego dla każdego, kto tego potrzebuje. Klienci mogą też skorzystać z treningów wprowadzających.

Z treningów w nowym klubie pod marką Calypso skorzystają posiadacze Karnetu Fit Comfort lub jednego z pakietów sportowych OK System, BeActive, MyLife.

– OK System jest pierwszym partnerem klubu Calypso Fitness Warszawa Ursynów, który umożliwił swoim klientom dostęp do nowego miejsca. To jeden z 4,5 tys. obiektów sportowych i rekreacyjnych, z których mogą korzystać posiadacze naszych pakietów. Jestem przekonana, że klienci OK System docenią nowy klub za jego nowoczesność, jakość wyposażenia i różnorodność oferty zajęć indywidualnych i grupowych ­– podkreśla Aleksandra Tokarewicz, Prezes OK System.

Klub zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Puławskiej 423 (były budynek Gaca System). Karnet Fit Comfort, uprawniający do korzystania z klubu, można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: ursynow.calypso.com.pl

Calypso Fitness

Calypso Fitness to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness. Pierwszy klub powstał w 1996 roku w Warszawie. Obecnie liczy ponad 50 klubów znajdujących się w 21 miastach. Propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje. Priorytetem są lokalizacje klubów w miejscach wygodnych dla klientów. Wszystkie kluby pod marką Calypso Fitness znajdują się w kluczowych punktach miast, są bardzo dobrze skomunikowane, posiadają miejsca parkingowe. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Calypso zapewnia opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego, analizę składu ciała na najnowocześniejszej wadze Tanita oraz dostęp do saun.

OK System

OK System Polska S.A. jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmuje współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie sportu i rekreacji, kultury i rozrywki, poprawy zdrowia i urody. Na mocy umów partnerskich oferuje klientom pakiety sportowe – abonamenty umożliwiające korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych. Liczba obiektów, w których honorowane są Pakiety OK System codziennie wzrasta.

Polecamy także:

Śląski Klub Fitness w Smart Gym Katowice Załęże zaskakuje aranżacją wnętrz