Styczeń zaowocował otwarciem kolejnego klubu na mapie Gdyni. Od 11.01 klubowicze mogą ćwiczyć, uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych oraz strefie SPA w klubie Premium Fitness & Gym.

Klub został wyposażony w sprzęt marki MATRIX. Firma należy do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje profesjonalne urządzenia fitness. Jest uznaną marką należącą do czołowych producentów sprzętu fitness i najszybciej rozwijającą się marką w tej branży na świecie. Sprzęt spełnia surowe wymagania europejskich norm ISO 9002 i ISO 9001, wyróżniając się innowacyjnością, niepowtarzalnym designem i trwałością.

Nowoczesny design, niebieskie podświetlenie i wyjątkowa atmosfera z całą pewnością sprawią, że klub spełnia wymogi klasy premium.

Klub posiada strefę cardio wyposażoną w m.in. 30 nowoczesnych bieżni firmy MATRIX z bogatym programem treningowym, maszyny eliptyczne firmy MATRIX z regulowanym wzniosem, rowery w kilku wersjach do ćwiczeń oraz inne urządzenia.

Przygotowano specjalnie dla klubowiczów salę fitness,  doskonale wyposażoną w różnorodny sprzęt do ćwiczeń o powierzchni ponad 200 m2.  Dodatkowych wrażeń zapewnia profesjonalne nagłośnienie oraz atrakcyjny design. Unikatowym rozwiązaniem jest także scena, która zapewnia ćwiczącym niepowtarzalny komfort i kontakt z instruktorem podczas ćwiczeń.

Siłownia oferuje m.in.:

  • strefę wolnych ciężarów o powierzchni ponad 500 m2,
  • kilkanaście stanowisk z ławkami,
  • urządzenia do ćwiczeń z dużym obciążeniem,
  • Power Rack wraz z pomostem ciężarowym

Klub oferuje również zajęcia na bramie funkcjonalnej, podczas których wykorzystuje się przede wszystkim ciężar własnego ciała. To bezpieczny, ale bardzo skuteczny trening angażujący wiele grup mięśni i wykorzystujący pełen zakres ruchu.

Po treningu, dla relaksu miejsce oferuje saunę fińską, wykonaną z drzewa cedrowego, z panelem solnym oraz wyjątkowym oświetleniem.

Klub mieści się na ul. Rdestowej 160 w Gdyni.

Polecamy także:

Program lojalnościowy w klubie fitness – kwestie prawne