Tiger Gym nowym najemcą kompleksu Sopot Centrum

Otwarcie kolejnego klubu Tiger Gym na jesieni 2017

Do grona najemców wielofunkcyjnego kompleksu Sopot Centrum dołączył kolejny najemca – największa trójmiejska sieć klubów fitness Tiger Gym. Kolejny nowoczesny klub sieci fitness należącej do Dariusza Michalczewskiego, zostanie otwarty we wrześniu 2017 roku.

Klub powstanie w lokalu o powierzchni 1080 m2 i mieścić się będzie w budynku C Sopot Centrum na dwóch poziomach. Na pierwszym poziomie powstaje strefa wellness z trzema saunami, jacuzzi, strefą masażu i rehabilitacji, a także z salą do spinningu ( profesjonalne rowery Spinner Star Trac). Drugi poziom został zaaranżowany w strefę siłową z salami do cardio oraz zajęć grupowych. Klub w Sopocie zostanie wyposażony, tak jak pozostałe kluby sieci, w nowoczesny sprzęt Technogym.

Klub rozpoczął już rekrutację. Obecnie do pracy w nowej lokalizacji poszukiwani są trenerzy personalni oraz osoby do obsługi recepcji.

Tiger Gym to największa w Trójmieście sieć klubów fitness, na którą składa się obecnie osiem placówek. Tiger Gym rozpoczął swoją działalność 12 lat temu w CH Manhattan w Gdańsku. Od tego czasu sieć intensywnie się rozwija i dziś może pochwalić się najbardziej nowoczesnymi studiami fitness w Trójmieście. We wszystkich klubach Tiger Gym znajdują się klimatyzowane sale zajęć ruchowych i spinningu, jacuzzi oraz suche sauny firmy Klafs. Oferta sieci obejmuje zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, indywidualne programy treningowe, porady dietetyka, zabiegi odchudzające oraz masaże. Do dyspozycji klientów pozostają bary oraz sklepiki, w których można nabyć odżywki, suplementy diety i kosmetyki.

Sopot Centrum należący i wybudowany przez Bałtycką Grupę Inwestycyjną to nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni 13,5 tys. mkw., który powstał w miejscu dawnego dworca PKP Sopot Główny, przy ul. Kościuszki 14. W obiekcie znajdują się lokale handlowe i usługowe, restauracje i bary oraz kasy PKP, a także galeria kultury multimedialnej Sopoteka oraz trzygwiazdkowy Hotel Molo.

photo: materiały prasowe