Interesujące rozwiązanie urozmaicające ofertę klubu

Fitness na ludowo – nowy wymiar ruchu

Połączenie fitnessu z tańcem nie jest niczym nowym, ale połączenie polskich tańców ludowych z zajęciami mającymi na celu spalenie tkanki tłuszczowej to pomysł odważny, zaskakujący i z pewnością mocno intrygujący. Slavica dance, którego pomysłodawczynią jest Justyna Bolek, to pierwszy i jedyny taki projekt w Polsce, który wzbudził zainteresowanie nie tylko w kraju, ale również za granicą. To interesująca propozycja, którą z pewnością warto rozważyć w celu uatrakcyjnienia oferty klubu fitness.

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszy się pole dance – połączenie tańca, sztuki i sportu zawierające elementy baletu, akrobatyki, gimnastyki i fitnessu z wykorzystaniem pionowego drążka. W skrócie nazywany „tańcem na rurze” robi furorę w klubach fitness. Natomiast zajęcia Slavica Dance to propozycja nowa, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród ludzi aktywnych, szukających urozmaicenia swoich treningów.

Slavica dance – „polska zumba”

Slavica Dance jest połączeniem tańców ludowych, tj. krakowiak, oberek czy polka z nowoczesnymi formami fitness. Nie jest to typowy taniec ludowy, ale ćwiczenie fitness utrzymane w klimacie folklorystycznym. Jest to forma aktywności fizycznej skierowana do wszystkich niezależnie do wieku, zajęcia różnią się jedynie intensywnością. Choreografia odpowiednio opracowana na podstawie polskich i słowiańskich motywów ludowych idealnie pasuje do zajęć ruchowych nastawionych na spalanie zbędnych kalorii. Ponadto są to zajęcia promujące polską kulturę oraz folklor.

Nowość w Twojej klubowej ofercie – pierwszy program ludowo-fitnessowy w kraju i na świecie

Firma powstała jesienią ubiegłego roku jako start-up w Inkubatorze AIP przy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy, m.in. współpracę z Donatanem i Cleo. Justyna Bolek zaprezentowała się ze swoją autorską formą aktywności w programach „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie”.

Slavica Dance przygotowało specjalną ofertę dla firm proponującą współpracę na terenie kraju oraz za granicą, zawierającą warsztaty oraz zajęcia Slavica dla dzieci i dorosłych, pokazy taneczne oraz certyfikowane kursy i szkolenia.

Certyfikowane kursy oraz szkolenia dla instruktorów

Slavica Dance jest certyfikowanym szkoleniem, upoważniającym do używania nazwy oraz muzyki Slavica Dance na zajęciach w klubach fitness, szkołach tańcach oraz innych salach przystosowanych do prowadzenia zajęć grupowych.