fot. mat. prasowe

Airo – nowe miejsce na mapie aktywnej Warszawy

Już w najbliższy weekend startuje Airo – nowe miejsce na mapie aktywnej Warszawy. To Centrum Aktywnej Rozrywki stworzone z myślą o wszystkich młodszych i starszych entuzjastach ruchu i dobrej zabawy składające się z parku trampolin. Oficjalne otwarcie Airo nastąpi 23 czerwca.

Pod jednym dachem na prawie 5000 m2, w specjalnie wydzielonej części Centrum Łopuszańska 22, na odwiedzających czeka park trampolin Airo Active Park oraz kosmiczna sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids. Jak czytamy w informacji prasowej, centrum powstało w odpowiedzi na rosnącą świadomość społeczeństwa i zwiększone zainteresowanie aktywnym spędzaniem wolnego czasu w gronie najbliższych. Najwyższej jakości sprzęt światowych liderów branży rozrywkowej w połączeniu z wykwalifikowanymi trenerami i profesjonalnymi animatorami sprawia, że Airo to wyjątkowe miejsce spotkań, relaksu i dobrej zabawy. To miejsce, gdzie odkryjesz nowe rzeczy i przekroczysz własne granice.

Airo Active Park

Na ponad 3000 m2 rozmieszczonych jest prawie 80 różnego rodzaju trampolin. Główna arena to aż 45 trampolin rekreacyjnych o łącznej powierzchni 500 m2. Do tego 3,5-metrowa wieża do skoków, trampolina half pipe, baseny z gąbkami, kosze do wsadów, strefa wspinaczki, poducha powietrzna airbag, slackline i ścieżka akrobatyczna. Airo to również wyjątkowe Tory Ninja z przeszkodami o różnym stopniu trudności oraz pierwszy w Polsce Twister.

Airo Space Kids

To kosmiczny plac zabaw dla dzieci z dużą przestrzenią. Dziecięca planeta Airo to zjeżdżalnie, tory przeszkód, trampoliny, minitor gokartowy z elektrycznymi pojazdami, trzypoziomowe labirynty wspinaczkowe, interaktywna piaskownica i wiele innych atrakcji rozmieszczonych na aż 800 m2. Do tego cztery tematyczne salki urodzinowe i sala edukacyjna.

Oficjalne otwarcie Airo już w najbliższą sobotę, 23 czerwca od godz. 10:00.

 

 

źródło: Informacja prasowa