źródło: informacja prasowa

Klub Menedżerów Fitness to przestrzeń dla właścicieli, menedżerów branży fitness, training, dance, którzy chcą regularnie poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania, rozwijać swoje kluby, wzajemnie motywować, rozwiązywać problemy, szukać możliwości, wymieniać doświadczeniami i inspirować do działania.

 

Centralnym elementem KMF będą cykliczne, regularne webinary szkoleniowe, live’y oraz sesje Q&A. Łącznie niemal 80 spotkań z obszaru zarządzania, marketingu i sprzedaży, które poprowadzą branżowi praktycy i eksperci.

Towarzyszyć im będzie zamknięta grupa na facebook, gdzie będą omawiane wszelkie kwestie związane z zagadnieniami szkoleniowymi, a także będą toczyły się dyskusje i gdzie na bieżąco będzie można omawiać obecną sytuacje i rozwiązywać problemy.

Dodatkowo klubowicz otrzyma dostęp do platformy VOD, na której zarchiwizowane będą wszystkie nagrania. Nie trzeba uczestniczyć w wykładach, live’ach i sesjach Q&A, można je odtworzyć w dowolnym momencie. Każde video opatrzone zostanie wersją audio, do odsłuchania np. w samochodzie,  i transkrypcją, jeśli odbiorca woli czytać.

Do każdego materiału będą dołączone dodatki w postaci arkuszy kalkulacyjnych, checklist, narzędzi i plików PDF do pobrania.

Program Klubu Menedżerów Fitness jest podzielony na tematyczne moduły:

  • Samodzielny zespół (rekrutacja, onboarding, zarządzanie)
  • Przywództwo (role i zadania lidera, mentalna siła zespołu)
  • Efektywny marketing (budowanie marki, działania marketingowe w online i offline)
  • Skuteczna sprzedaż (proces sprzedaży, pozyskiwanie klientów)
  • Optymalny budżet (budżet, kluczowe wskaźniki efektywności)
  • Budowanie lojalności klientów (kreowanie pozytywnych doświadczeń, budowa społeczności, tworzenie mapy podróży klienta)
  • Zarządzanie strefą zajęć grupowych
  • Zarządzanie strefą treningów personalnych

Wśród prowadzących są: Małgorzata Piasecka-Mróz, Dorota Sędek, Patrycja Chomiczewska, Krzysztof Pakulec, Kamil Wasilewski, Sebastian Goszcz, Mateusz Sudoł, Jan Szymczak

Dlatego jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem biznesu w branży fitness, to “Klub menedżerów fitness” jest właśnie dla Ciebie.

Jest to także miejsce dla tych osób, które aspirują i myślą o pełnieniu roli menedżera klubu w przyszłości, lub których ścieżka kariery prowadzi właśnie w tym kierunku.

Nabór do Klubu trwa od 4 do 25 stycznia 2021. Co istotne, po tym czasie przystąpienie do klubu będzie możliwe dopiero w lipcu 2021 roku.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

 

Polecamy także:

Wykład podczas FEM

Innowacja na Kongresie FEM! Sesje roundtables zmieniają jakość konferencji!