Drodzy Państwo, zapraszamy na wywiad z Panią Anną Kuklewską Dyrektorem ds. Negocjacji w OK System Polska. Zostanie przedstawiona innowacja w systemie OK System, która ma na celu promowanie lokalnych marek wśród użytkowników karnetów sportowych.

W jakich okolicznościach pojawił się pomysł na „Program obiektów rekomendowanych #BardziejOK”?

Naszą misją jest motywowanie klientów do uprawiania sportu w warunkach bezpiecznych, pod okiem fachowców. Poprzez edukację i świadomość jak istotna jest aktywność fizyczna dla ludzi w każdym wieku, codziennie zachęcamy użytkowników pakietów OK System do korzystania z bogatych możliwości naszej oferty.

Często podkreślamy, że jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi Partnerami – cenionymi lokalnymi markami, obiektami sportowymi prowadzonymi przez ludzi z pasją, byłych sportowców, czy też menadżerów, którzy wierzą w ideę uprawiania aktywności fizycznej w przyjaznych warunkach.

Właśnie dlatego powstał projekt, którego głównym założeniem jest promowanie lokalnych marek wśród użytkowników naszych karnetów sportowych. Z dumą dzielimy się informacjami o aktywnościach podejmowanych przez obiekty partnerskie oraz przybliżamy historię i okoliczności ich powstania.

Program rozpoczęliśmy od wydawania atrakcyjnych newsletterów kierowanych do naszych klientów w poszczególnych regionach. W comiesięcznych mailingach opisujemy wybrane ośrodki partnerskie przedstawiając te elementy oferty, które wyróżniają je na rynku. Pierwsze maile trafiły do klientów
w listopadzie 2017 roku. Do dziś przedstawiliśmy szczegółową ofertę ponad 400 obiektów partnerskich: klubów fitness, szkół jogi i tańca, ścianek wspinaczkowych czy pływalni.

Jaką metodą wybierane są obiekty obecne w Programie?

Chcemy kierować naszych klientów do miejsc, w których nie będą anonimowi, poczują się dostrzeżeni i ważni. W czasach pośpiechu i technologii bezcenne i unikalne jest poczucie przynależności, komfortu oraz bezpieczeństwa. Dlatego w pierwszej kolejności nasze działania rozpoczęliśmy od promocji obiektów rodzinnych, kameralnych, wyspecjalizowanych w konkretnych usługach. Z drugiej strony doskonałym potwierdzeniem jakości świadczonych usług jest wybór naszych użytkowników – w ten sposób wyłaniamy najpopularniejsze obiekty, najczęściej odwiedzane.

Czy każdy obiekt partnerski OK System może przystąpić do programu?

Oczywiście! Zachęcamy naszych partnerów do kontaktu z dedykowanym menadżerem regionalnym. Warto poświęcić kilka minut na przekazanie wspomnianych materiałów (zdjęcia, historię powstania obiektu oraz wyróżniki obiektu na lokalnym rynku), aby zyskać bezpłatną promocję marki wśród obecnych i potencjalnych odbiorców naszych pakietów sportowych.

Jak znaleźć obiekty należące do Programu Obiektów Rekomendowanych?

Na stronie www.oksystem.pl obiekty #BardziejOK oznaczone są specjalnym znacznikiem w wyszukiwarce. Dodatkowy wyróżnik to galeria zdjęć i towarzyszące opisy pomocne w wyborze idealnego obiektu – to szczególnie ważne dla osób niezdecydowanych, które rozpoczynają swoją sportową przygodę.
Ponadto, na ręce partnerów programu oddajemy materiały promocyjne, które pozwolą naszym wspólnym klientom w szybkiej identyfikacji obecności danego klubu czy pływalni na liście obiektów #bardziejOK. Dedykowane naklejki na drzwiach wejściowych oraz znaczniki „Jesteśmy bardziej OK” powieszone w recepcji, stanowią potwierdzenie obecności w Programie.

Wierzymy, że podjęte działania ułatwią naszym klientom znalezienie obiektu, który sprosta ich oczekiwaniom i przyniesie satysfakcję z codziennych treningów.

Zapraszamy do wspólnego kreowania najlepszych sportowych doświadczeń naszych klientów.

***

Komentarz przedstawiciela sieci JustGym:

Jakie korzyści widzicie Państwo z uczestnictwa w Programie Obiektów Rekomendowanych #BardziejOK?

-Cieszy nas fakt, iż nasze kluby posiadają status obiektów rekomendowanych. To pokazuje, iż nasz kierunek biznesowy jaki obraliśmy jest prawidłowy. Zależy nam aby nasi klienci otrzymywali najwyższej jakości usługę, dlatego stale dbamy o estetykę obiektów oraz wyposażenie sportowe, które regularnie doposażamy w nowości z rynku fitness. Dziś klienci wobec bogatej oferty różnych atrakcji, wybierają te kluby, które zarówno spełniają ich wymagania ale i są reklamowane i polecane, a to właśnie daje nam Program Obiektów Rekomendowanych #BardziejOK zbudowany przez OK SYSTEM. – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o.

***

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Polecamy również:

Rośnie wartość branży fitness na całym świecie