„ESP – Sport & Zdrowie – nowy wymiar targów B2B. Otwieramy się na biznes.”

„Nowy wymiar targów B2B! Otwieramy się na Zwiedzających biznesowych.” – to hasło przyświeca zupełnie nowej formule targów ESP Sport i Zdrowie.  IV edycja wydarzenia zawędruje do Gdańska – na rynek doskonale przystosowany, będący propozycją wyjątkowych możliwości współpracy. Organizator największych targów organizowanych w pierwszej połowie roku ujawnia kolejne szczegóły.

Nowa formuła ESP Sport & Zdrowie

IV edycja to szereg zaskakujących przeobrażeń. W odpowiedzi na wyniki skrupulatnie poczynionej analizy rynku, wydarzenie zmienia lokalizację na Gdańsk. Najnowsza edycja odbędzie się pod nazwą ESP Sport & Zdrowie i zostanie wzbogacona o zupełnie nowe sektory, tj. sprzęt fitness, wellness&spa, zdrowa żywność, fizjoterapia, sporty outdoorowe oraz turystyka i rekreacja. Jedynym z najważniejszych, z punktu widzenia rozwoju biznesu w tej części Polski, jest możliwość poszerzenia kontaktów biznesowych o kraje skandynawskie, z których zwiedzający przybędą na targi. Organizator zapowiada rozszerzenie targów o specjalnie przygotowaną strefę dla wystawców zajmujących się produkcją i dystrybucją sprzętu sportowego (fitness, outdoor, wellness & spa, fizjoterapia).

Spotkania, networking, business speed dating

W odpowiedzi na obecną sytuację na rynku związaną z ilością wydarzeń o charakterze sportowym, ESP wychodzi naprzeciw realnym potrzebom Klientów. W związku z rozwojem promocji targów ESP Sport & Zdrowie w kierunku Zwiedzających o charakterze biznesowym na terenie Polski i krajów skandynawskich, odbędą się spotkania, networking, business speed dating z właścicielami klubów fitness, inwestorami, mediami, hotelami, ośrodkami sportowymi. Targi ESP to doskonałe okazja dla przedstawicieli firm, obiektów i sklepów do poszerzenia sieci kontaktów i nawiązania cennych relacji biznesowych. Dogodne warunki umożliwią rozmowy o współpracy, konfrontację opinii na tematy związane z branżą oraz wymianę doświadczeń.

To pierwsze wydarzenie skierowane do klienta B2B, ze specjalną strefą sprzętu fitness odbywające się na wybrzeżu. Czwarta edycja ESP odbędzie się w Gdańsku, a jest to rynek świetnie przygotowany pod organizację event’ów. Potrzeba organizacji targów była wyraźnie widoczna w wynikach poczynionych przez nas badań. W odpowiedzi na obecną sytuację w branży oraz wielość event’ów o charakterze sportowym, które jak widać nie do końca spełniają potrzeby wystawców, otwieramy się na klienta biznesowego. Ponadto nowa lokalizacja jest „furtką” otwierającą możliwości współpracy z krajami skandynawskim.  – tłumaczy Maciej Tkacz, Project manager ESP Sport&Zdrowie, IC events.

ESP to nie tylko debiuty

Organizator zapowiada, że w debiutach kulturystycznych organizowanych pod okiem PZKFiTS , z których znane są targi ESP, udział weźmie rekordowa liczba ponad 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno Wystawców, jak i Odwiedzających, na targach ponownie odbędą się zawody Cross Fit oraz powstanie strefa MMA skupiająca zawodników, promotorów, trenerów, managerów i sympatyków mieszanych sztuk walki.

Działalność poparta doświadczeniem

IC events to agencja eventowa, organizator szeregu znanych wydarzeń nie tylko o charakterze sportowym, ale również biznesowym. Pośród najważniejszych wymienić należy: największe targi fitness w Europie-Środkowej – FIWE Fitness Trade SHOW, kongres FEM – Fitness Experience Managment, konferencję Passion Education Inspirations, a także Outscourcing EXPO – spotkanie małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczone zespoły marketingowe, dział sprzedaży zagranicznej oraz analitycy rynku pracujący przy naszych wydarzeniach łączą siły przy nowej odsłonie wydarzenia ESP Sport&Zdrowie.

ESP Sport&Zdrowie odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2019 r. w AmberExpo w Gdańsku. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia www.europesportpower.pl.

Informacja prasowa

 

Zobacz także: