Hammer Strength HD Athletic Bridge

Najnowsza propozycja marki Hammer Strength 

Kilka stref treningowych w jednym urządzeniu

Hammer Strength  HD Athletic Bridge to modułowy system klatek Rack, wyznaczający wielofunkcyjną strefę treningową, której wielkość można dowolnie konfigurować, a także zwiększać jej funkcjonalność zagospodarowując  strefy wewnątrz i na zewnątrz konstrukcji.

Klatki mają różne rozmiary, ale ich największą zaletą jest brak słupów pośród całej konstrukcji. Wykorzystujemy zatem maksymalnie powierzchnię jaką posiadamy w klubie, nawet jeśli nie jest on zbyt duży. W obrębie klatki możemy ćwiczyć nawet „pod” urządzeniem, a jego konstrukcja w niczym nie przeszkadza.

Hammer Strength Bridge możemy rozbudowywać o dodatkowe elementy wyposażenia, m.in. uchwyty do dipów, do treningu w podwieszeniu, platformę, czy power pivot. Hammer Strength Bridge sprawdzi się w podnoszeniu ciężarów, treningu z ciężarem własnego ciała oraz całym wachlarzu dynamicznych zajęć grupowych dla trenujących na każdym poziomie zaawansowania. By w pełni wykorzystać potencjał klatki Hammer Strength Bridge najlepiej uzupełnić ją o akcesoria marki ZIVA do treningu funkcjonalnego oraz o wolne ciężary.

Hammer Strength Bridge  dostępny jest  w wersji pojedynczej, podwójnej lub potrójnej.

W zależności od konfiguracji, uzyskamy następującą powierzchnię całej powierzchni: od 520 -764 cm x 145 x 296 cm do 520-764 x 754 x 296 cm

TOP-GYM, wyłączny dystrybutor marki Hammer Strength w Polsce zaprasza do współpracy.

Dowiedz się więcej od działu sprzedaży i zapytaj o najnowszy katalog Hammer Strength.

Zajrzyj też koniecznie też na naszego Facebooka.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów