Już 23-24 lutego w hotelu DoubleTree by Hilton we Wrocławiu, odbędzie się I Międzynarodowy Kongres EMS Training & Business. To pierwsze taki event w Polsce sfokusowany na wszystkich najważniejszych aspektach treningu EMS, skierowany do właścicieli, menedżerów, inwestorów i trenerów personalnych. Na uczestników czeka ogromna dawka wiedzy merytorycznej i praktycznej. W gronie prelegentów znaleźli się wybitni specjaliści od treningu EMS z Niemiec, którzy przyjęli zaproszenie organizatora – EMStraining.pl

 

Uczestnicy Kongresu poznają wybrane aspekty naukowe EMS w trakcie wykładów prof. Dr. Wolfganga Kemmlera. Dowiedzą się również, jak prowadzić studio EMS ( prelegenci omówią wybrane modele biznesowe, strategie sprzedaży oraz marketing Internetowy). Partnerem strategicznym wydarzenia jest BODYSTREET największa na świecie sieć studiów treningu EMS posiadająca w swoim portfolio ponad 280 lokalizacji. W trakcie wykładu Martin Petzsche opowie o historii i sukcesie tej niemieckiej marki. Drugiego dnia przewidziane są również zajęcia praktyczne z zakresu metodyki treningu prowadzone przez Instytut szkoleniowy Gluckerkolleg, oraz szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta w studiu EMS prowadzone przez Dan Samek z Die EMS Akademie..

Chcesz wziąć udział w Kongresie EMS? Wejdź na stronę www.emstraining.pl i zarezerwuj bilet jak najszybciej.

Zapraszamy też do śledzenia profilu @emstraining.poland na Facebooku, na którym umieszczamy informacje o Kongresie na bieżąco.

 

Polecamy także

Strefa fitness/wellness w hotelu