FIWE EXPERTS – obowiązkowy punkt na mapie polskiej branży fitness

Wielkimi krokami zbliża się kolejne ważne wydarzenie w kalendarium branżowym. Już 9 i 10 września 2017 r. odbędzie się IV edycja FIWE Fitness Trade Show. Choć do targów pozostało jeszcze niespełna 4 miesiące to powierzchnia wystawiennicza wyprzedała się już w ponad 80 %. Organizator poczynił szereg starań w kierunku klienta biznesowego przygotowując szereg udogodnień, tj. specjalnie przygotowana osobna recepcja, godziny biznesowe oraz strefa VIP, która będzie dostępna tylko dla wystawców oraz klientów z biletem biznes.  Organizator przygotował unowocześniony panel konferencyjny dedykowany managerom i właścicielom klubów fitness oraz absolutną nowość – największe w historii zawody crossfitu.

To doskonałe miejsce na przeprowadzenie spokojnych rozmów biznesowych.Zapraszamy do strefy VIP będzie to strefa zamknięta, otwarta tylko dla wystawców oraz dla klientów z biletem biznes. Będzie w niej miejsce na to, aby przeprowadzić spokojną rozmowę biznesową lub odpocząć od targowego zgiełku, ponieważ jak pokazała poprzednia edycja tłumów nie brakowało, więc na pewno takie miejsce się przyda. – powiedziała nam w rozmowie Weronika Jasnoch, Dyrektor Targów FIWE.

W ramach FIWE EXPERTS odbędzie się międzynarodowe spotkanie branży fitness, networking, coaching, warsztaty i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami. FIWE EXPERTS to konferencja branżowa przeznaczona dla przedsiębiorców, inwestorów, właścicieli, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness

Agenda FIWE EXPERTS oraz pozostałe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są www.fiwe.pl.