fot. JenkoAtaman / Fotolia

Obsługa dzieci w klubach fitness – jak sprostać temu wyzwaniu?

Rodzice doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna dla rozwoju ich dzieci jest aktywność fizyczna. Coraz częściej tę potrzebę zauważają także kluby fitness. Zajęcia fitness dla dzieci pojawiają się w wielu klubach i za każdym razem przyciągają więcej chętnych. Od teraz w eFitness możliwe jest zapisywanie dzieci na zajęcia w klubie!

Na rynku dostępne są najróżniejsze zajęcia dla najmłodszych. Pedagogiczne przygotowanie to nie jedyne wyzwanie, z którym musi zmierzyć się klub oferujący zajęcia dla dzieci. Obsługa dzieci w klubach fitness to wyzwanie na wielu polach, a zapisy niepełnoletnich klubowiczów wymagają specjalnych rozwiązań. Od teraz w systemie eFitness możemy skorzystać z w pełni dostosowanej do tego Strefy klienta. W łatwy sposób możesz przypisać profile dzieci do profilu rodzica. Rozwiązanie świetnie sprawdzi się, gdy klubowicz chce zapisać swoje dziecko do klubu, w którym sam ćwiczy.

Zapisy dzieci na zajęcia to… dziecinnie proste!

Dzięki nowej funkcjonalności opiekun może w szybki sposób zapisywać siebie lub dzieci na zajęcia dostępne w kalendarzu zajęć. Jeśli dziecku zostaje przyznany dostęp do konta, posiada pełnoprawne konto użytkownika klubu i także może zapisać się na zajęcia. Rodzic wciąż ma pełną kontrolę nad subkontem dziecka i w każdym momencie może:

– kupić karnet dla dziecka,

– sprawdzić aktywne karnety i umowy,

– zapisać lub wypisać dziecko z zajęć,

– mieć wgląd w historię zapisów na zajęcia i zakupów w klubowym barze.

Od dziś Twoi klienci i ich rodziny mogą korzystać z zajęć i cieszyć się aktywnym trybem życia!

 

Materiał Partnera

Zobacz także: