Od pomysłu na biznes do uśmiechu na twarzy klienta

Zadowolenie trenujących w siłowniach i klubach fitness przekłada się na sukces biznesu w branży fitness. Komfort ćwiczenia zapewnia wiele czynników, a wśród nich niebagatelną rolę odgrywa wyposażenie. Pierwszym etapem każdej inwestycji, także siłowni czy klubu fitness jest pomysł. Jak od pomysłu przejść do realizacji? Tutaj z pomocą przychodzi znana na polskim rynku firma Total Fitness Concept Sp. z.o.o.  – właściciel marki Apus Sports, oficjalny polski dystrybutor włoskiej marki Panatta, a także firma zajmująca się regenerowaniem sprzętu do siłowni. Firma istnieje na rynku prawie 10 lat i ustawicznie rozwija się na skalę międzynarodową, wprowadzając nowości do swojej oferty.

Apus Sports

Szeroka gama produktów Apus Sport obejmuje kompleksowe wyposażenie siłowni i klubów fitness. Zarówno strefy wolnych ciężarów, jak i treningu funkcjonalnego, ale również sali do zajęć grupowych. Akcesoria Apus Sports są projektowane w Polsce, produkowane z materiałów najwyższej jakości, np. poliuretanowe hantle zastępują te z ogumowanymi częściami, ze względu na zwiększoną wytrzymałość tego materiału. Poliuretanowe akcesoria nie brudzą podłogi, a ponadto nawet po długotrwałym używaniu nie zmienia się ich kształt i wygląd. Stąd, aż trzykrotnie wyższa gwarancja na te produkty.

Apus Sports nie sięga po gotowe wzorce, tworzy własne unikatowe i oryginalne projekty z najwyższej jakości materiałów, maksymalnie ergonomiczne. Unikatowy design sprawia, że akcesoria typu body pump czy slam ball wyróżniają się i podnoszą walory estetyczne siłowni i klubów fitness, w których się pojawiają. W ofercie firmy znajdziemy również stojaki porządkujące przestrzeń klubów i siłowni, m.in. nowy wielofunkcyjny stojak modułowy, który znajdzie zastosowanie w każdej strefie ze względu na możliwość dostosowania do potrzeb zamawiającego. Więcej informacji oraz całą ofertę akcesoriów do strefy fitness, treningu funkcjonalnego i strefy wolnych ciężarów znajdziecie tutaj.

Panatta Sport

Total Fitness Concept Sp. z.o.o. jest dystrybutorem w Polsce włoskiej marki Panatta Sport . To propozycja maszyn do ćwiczeń, która stanowi uzupełnienie oferty sprzętu regenerowanego marek, tj. Life Fitness i Technogym. Total Fitness Concept Sp. z o.o. zapewnia pełną gwarancję komercyjną producenta. Firma dystrybuuje cały asortyment włoskiej marki. W ich krakowskiej siedzibie można obejrzeć i zakupić bezpośrednio cztery linie maszyn siłowych Marki Panatta: Fit Evo, SEC, Free Weight HP, XP Lux oraz trzy linie maszyn cardio: Pininfarina New Gold, Fenix, Bora.

Linia Fit Evo charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które prowokują ruchy koliste, dzięki którym izotoniczny trening siłowy odbywa się bez szkody dla stawów. SEC to głównie maszyny siłowe, również stworzone z zastosowaniem zasad biomechaniki. Z kolei maszyny z Free Weight HP zachowują fizjologiczne płaszczyzny ruchu oraz zapewniają zrównoważone i stałe napięcie wzdłuż całego zakresu ruchu. XP Lux jest linią maszyn izotonicznych łączących biomechanikę z maksymalnym komfortem. Wśród linii maszyn cardio marki Panatta wyróżnia się luksusowa linia Pininfarina New Gold, zaprojektowana przez projektanta samochodów Ferrari. Linia Fenix zachowująca najwyższą jakość wykonania, jednocześnie przystępna cenowo oraz linia Bora, będąca idealnym rozwiązaniem dla właścicieli klubów fitness, którzy chcą poszerzyć swoje zaplecze maszyn przy stosunkowo niewielkiej inwestycji.

Wszystkie opisane linie można obejrzeć i zakupić w krakowskiej siedzibie Total Fitness Concept Sp. z.o.o..

Kompleksowe usługi

Total Fitness Concept Sp. z.o.o. regeneruje sprzęty marek, tj. Life Fitness i Technogym. Sam proces regeneracji odbywa się na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany zespół kilkudziesięciu pracowników technicznych dba o zadowalający efekt każdego etapu procesu odnawiania. Firma dysponuje warsztatami i własną lakiernią, dzięki którym oferuje usługi malowania ram i innych elementów, a ponadto wymienia tapicerkę – maksymalnie dopasowując do indywidualnych preferencji zamawiającego.

Siedziba Total Fitness Concept Sp. z.o.o. posiada magazyny imponujących rozmiarów. Powierzchnia magazynowa to prawie 6500 m2, stany magazynowe sięgają aż 3000 sztuk maszyn i akcesoriów. Przyjeżdżając do krakowskiej siedziby można nie tylko obejrzeć, ale dokonać zakupu pełnego wyposażenia siłowni, czy klubu fitness, a ponadto skorzystać z usług consultingowych w zakresie otwarcia i prowadzenia biznesu w branży fitness, a nawet uzyskania gotowego projektu wnętrza z optymalnym ułożeniem asortymentu. Total Fitness Concept Sp.z.o.o. tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w branży, znający ją od podszewki. Są to eksperci, którym z powodzeniem zaufało już ponad 1000 klubów fitness i siłowni na całym świecie. Ich wiedza i doświadczenie przekuwa się na sukces. Sprawdźcie sami, odwiedzając główną siedzibę Total Fitness Concept Sp.z.o.o. w Krakowie.

Więcej informacji na: www.tfc-global.pl.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/