artykuł partnerski

Kto z nas najchętniej zapomniałby o koronawirusie…. Musimy zaakceptować fakt, że zmienił nasze życie i funkcjonowanie na co dzień. Naukowcy przeprowadzili niezliczoną liczbę badań i symulacji na temat rozprzestrzeniania się aerozoli w powietrzu, które potwierdzają, że zachowanie dystansu społecznego i noszenie masek pomaga zabezpieczyć przed zakażeniem.

Ale przecież nie będziemy nosić masek w pracy czy siłowni podczas treningu. Dlatego w pierwszej kolejności warto zadbać o czyste powietrze i jego oczyszczanie, tak by zapobiec transmisji wirusów, bakterii, grzybów w powietrzu oraz osiadaniu ich na powierzchniach, z którymi mamy styczność na okrągło.

Dobra wiadomość jest taka, że powietrze analogicznie jak powierzchnie i płyny, można również dezynfekować. Zasadnicze pytanie, jakie należy sobie postawić: czego oczekuję od urządzenia do oczyszczania powietrza i co zyskam dzięki niemu ja sam, moja rodzina, pracownicy, klienci i goście.
Skuteczną i niezawodną metodą oczyszczania powietrza 24/7 jest plazmowa dezynfekcja powietrza, która dezaktywuje wirusy, eliminuje bakterie i patogeny. Zimna plazma jest stosowana m.in do sterylizacji instrumentów medycznych i do odkażania sal operacyjnych.

W klubie fitness i siłowniach takim newralgicznym miejscem są np. szatnie. Tutaj wystarczy jeden lub dwa odkażacze powietrza, by klubowicze i kadra odetchnęli czystym powietrzem i z ulgą, a ćwiczący w Twojej siłowni mieli jeszcze większy komfort treningu i poczucie bezpieczeństwa.

Zobacz, na czym polega plazmowa dezynfekcja powietrza:

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat plazmowej dezynfekcji powietrza?

Skontaktuj się z nami :

m.wolny@top-gym.pl

www.top-gym.pl

Polecamy także:

Dlaczego fitness w domu nigdy nie zastąpi siłowni?