Technogym z dumą prezentuje CLIMB EXCITE® – pierwsze tego typu urządzenie z linii EXCITE, które na nowo definiuje trening przy użyciu schodów treningowych. CLIMB EXCITE® to urządzenie przyjazne dla początkującyh, które jednocześnie dostarczy wielu wyzwań osobom ceniącym sobie bardzo intensywne ćwiczenia fizyczne.

Przyjemność z treningu dzięki wyjątkowej konstrukcji

Dzięki przyjaznej konstrukcji, łatwej obsłudze i wysokiej skuteczności treningu, CLIMB EXCITE® z pewnością stanie się jednym z najbardziej rozchwytywanych urządzeń cardio na siłowni. To, co powoduje, że CLIMB EXCITE® jest naprawdę wyjątkowy, to zaprojektowana przez dział Badań i Rozwoju Technogym – opatentowana technologia SPLIT STEP, która umożliwia komfortowe ćwiczenia osobom o różnym wzroście. Z kolei kolejna opatentowana nowość: Courtesy Step™, zapewnia niską pozycję startową podczas treningu, co gwarantuje wszystkim łatwe rozpoczęcie ćwiczeń. Osoby ceniące sobie dyskrecję i wysoki komfort ucieszy fakt, że dzięki niższej pozycji podczas treningu, będzie można uniknąć wrażenia treningu na podwyższeniu.    

CLIMB EXCITE® zajmuje najmniejszą powierzchnię ze wszystkich urządzeń tego typu dostępnych na rynku, z najniższą wysokością (1,89 m), najmniejszą przestrzenią na stopy (tylko 1m2), jednocześnie zachowując najlepszy stosunek pomiędzy przestrzenią wspinaczkową, a przestrzenią na stopy. Umożliwia to lepsze zagospodarowania powierzchni w klubie i więcej miejsca dla klubowiczów.

Intensywny trening i najnowocześniejsze technologie

Trening z wykorzystaniem CLIMB EXCITE® może być jeszcze bardziej efektywny, ze względu na programy treningowe o wysokiej intensywności, specjalnie zaprojektowane przez Technogym. „B – Side”, „Sweat it out” i „Body buster” to programy zorientowane na cel, kształtujące dolne partie ciała, poprawiające kondycję, siłę i wzmacniające układ sercowo – naczyniowy.

CLIMB EXCITE® został wyposażony w najnowszy ekran dotykowy UNITY 3.0, z dostępem do nieograniczonej liczby aplikacji kompatybilnych z systemem Android, które można znaleźć w Technogym App Store. Dzięki UNITY 3.0, użytkownicy mogą zanurzyć się w wirtualnym świecie różnorodnych krajobrazów, najwyższych gór i najwyższych budynków na świecie, jednocześnie rywalizując i wspinając się razem ze znajomymi.

Podobnie jak wszystkie inne urządzenia z linii Excite, dane o wykonywanych ćwiczeniach zebrane dzięki CLIMB EXCITE®, są automatycznie zapisywane na indywidualnych kontach użytkowników w platforfmie MyWellness Cloud, do których użytkownik ma dostęp za pomocą UNITY 3.0 lub dowolnego urządzenia osobistego. 

Informacje o ITP S.A. i marce Technogym

ITP S.A. to firma dostarczająca najwyższej jakości rozwiązania w zakresie medycyny estetycznej i wellness. Dystrybucja opatentowanych technologii medycznych, produkowanych przez: Cynosure, Palomar Medical, Pollogen, Deka, Storz Medical czy LPG, pozwoliła ITP S.A. na osiągniecie pozycji lidera na rynku polskim. Kolejnym etapem rozwoju firmy są rozwiązania dla branży wellness, dostarczane pod marką Technogym.

Technogym to uznany na całym świecie producent urządzeń fitness, które są wykorzystywane m.in. w klubach, hotelach, centrach medycznych i SPA, a także w prywatnych siłowniach. W ofercie Technogym można znaleźć m.in. urządzenia siłowe, cardio i do treningu funkcjonalnego, a także rozwiązania fitness dla branży medycznej. Do tej pory Technogym wyposażył w swój sprzęt ponad 65 tysięcy klubów fitness oraz ponad 100 tysięcy apartamentów i domów prywatnych na całym świecie. Technogym znany jest nie tylko z produkcji najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu treningowego, ale również z propagowania idei Wellness oznaczającej dążenie do witalności i dobrego samopoczucia.

        Więcej na www.itpsa.pl i www.technogympolska.pl