źródło: https://www.healthclubmanagement.co.uk

Firma zajmująca się architekturą wnętrz i projektowaniem O’Donnell O’Neill stworzyła butikową siłownię i klub fitness w hotelu Mayson w Dublinie, oferując wysokiej klasy design i wyposażenie pasujące do standardów hotelu.

Mayson został otwarty pod koniec 2019 roku przez irlandzką firmę zajmującą się wypoczynkiem Press Up Entertainment Group. Hotel mieści się w odrestaurowanym budynku z cegły w dublińskich portach, a jego projekt łączy w sobie odsłonięte elementy przemysłowe z odważnymi, ale wyrafinowanymi wnętrzami.

Power Gym został otwarty na początku lutego i łączy podobny poziom wzornictwa z kompleksową ofertą fitness, technologią śledzenia treningów i zajęciami grupowymi.

„Power Gym to tętniąca życiem przestrzeń z domieszką surowego betonu, wykończonego luksusowymi ścianami pokrytymi skórą i boazerią z drewna palisandrowego” – powiedziała CLAD Ann-Marie O’Neill, współzałożycielka O’Donnell O’Neill. „To butikowa siłownia o surowym wyglądzie, tworząca luksusową przestrzeń.”

Poza drewnianymi panelami ściennymi, siłownia posiada drewniane podłogi i oświetlenie. Dla osób ćwiczących dostępna jest technologia monitorowania tętna Myzone, technologia budowy ciała Boditrax i technologia monitorowania komórkowego oraz system dźwiękowy „jakości nocnego klubu”.

Klub posiada 3 sale treningowe, których projekty są odpowiednio dostosowane.

Studio Power 360 jest wyposażone w technologię dyskotekową, która umożliwia członkom ustawianie głośności muzyki i głosu instruktora, według własnych preferencji. Jest utworzony na kształt koła, do treningu z kettlebellami, rowerami szturmowymi i sprzętem TRX, do treningu wytrzymałościowego.

Delikatnie oświetlone studio Power Pedal jest wyposażone w rowery wyprodukowane przez Stages Studio i duże ekrany, które pokazują dane na żywo podczas zajęć, w tym spalone kalorie i moc wyjściową.

Kolejne to studio Power Climb. Zapewnia intensywny trening interwałowy z wykorzystaniem Versaclimbers, sprzętu FITBENCH i ćwiczeń na masę ciała. Posiada światła synchronizowane z muzyką oraz ekran Myzone, który wyświetla dane takie jak tętno i spalone kalorie, dla poszczególnych osób na zajęciach.

W wolnej chwili można skorzystać z odkrytego dziedzińca z basenem relaksacyjnym, sauną i łaźnią parową. Jednym z elementów stylistycznych jest wykonany na zamówienie mural złożony z ręcznie malowanych kafelków autorstwa Ruth Cassidy.

Szatnie w klubie mają marmurowe wykończenia, mosiężne szafki ze złączami USB do ładowania oraz prysznic ze strumieniem deszczowym.

Polecamy także:

Konkurs na Najskuteczniejszego Managera 2019 roku rozstrzygnięty!