1Rebel, który do tej pory był częściowo uzależniony od dojeżdżających do pracy klientów w swoich centralnych lokalizacjach w Londynie, zdecydował się na uruchomienie pierwszego lokalnego studia w Hammersmith, w zachodnim Londynie.

Klub o powierzchni 3.500 stóp kwadratowych jest częścią strategii 1Rebel polegającej na uruchamianiu lokalnych obiektów w celu zaspokojenia potrzeb nowej grupy klientów, którzy obecnie pracują w domu.

Współzałożyciel, James Balfour, powiedział: “Jest to nasze pierwsze przedsięwzięcie z dala od centrum Londynu, ale wiemy, że apetyt jest tam, zwłaszcza że widzimy, jak życie wraca do normalności, a ludzie stawiają swoje zdrowie ponad wszystko inne”.

Zgodnie z charakterystycznym designem 1Rebel, studio posiada zaciemnione pomieszczenie z kolorowymi światłami, wskazującymi na osiem stref, jak również system nagłośnienia zapewniający atmosferę klubu nocnego.

Jest to dziewiąte studio wciąż rosnącym portfolio 1Rebel.

Butikowy operator wykorzystał otwarcie do wprowadzenia na rynek nowego konceptu fitness o nazwie Rig, będącego połączeniem treningu HIIT oraz funkcjonalnego.

Nowy koncept składa się z czterech stref – rower, wiosło, ławka i rig – i będzie testować wytrzymałość użytkowników poprzez sesję ćwiczeń całego ciała.

Rig będzie dostępny w pięciu rodzajach zajęć: Strength, Intensity, Engine, Teams i Benchmark.

Sesje zostały zaplanowane w każdy weekend, aby dać dodatkową szansę do spotkania się klubowiczom oraz zbudować poczucie współnoty.

Balfour dodał: “Jako marka nieustannie szukamy sposobów na wprowadzanie innowacji i zapewnianie naszym klientom najlepszych doświadczeń w fitnessie i wierzymy, że Rig zapewni tę jakość obok już wprowadzonych zajęć Reshape, Ride i Rumble”.

W lokalizacji Hammersmith zostanie również wprowadzona The Changing Room, nowa koncepcja projektowa łącząca męskie i żeńskie szatnie w jedną wspólną przestrzeń i “łącząca ćwiczenia i regenerację w jedno”.

Wyposażona w indywidualne kabiny prysznicowe z połączonymi, ale prywatnymi miejscami do przebierania się, The Changing Room będzie również zawierać męskie i damskie stanowiska z toaletami oferującymi udogodnienia 1Rebel.

Otwarcie w Hammersmith następuje zaraz po oddaniu nowej lokalizacji 1Rebel na Oxford Circus.

Studio Oxford Circus, mieszczące się w surowej, przypominającej magazyn przestrzeni, oferuje dwa z trzech podstawowych konceptów 1Rebel: Reshape i Rumble. W każdym z nich znajdują się specjalnie przygotowane playlisty, które zostały skomponowane przez wewnętrznych DJ-ów, a niektóre sesje odbywają się z udziałem artystów na żywo.