Specjalista ds. sprzedaży Orangetheory Fitness
Miejsce pracy: Warszawa

Praca dla osób kochających fitness, aktywny styl życia, kontakt z ludźmi i nowe wyzwania.

Opis stanowiska:

– sprzedaż bezpośrednia,
– nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami,
– przedstawianie wyróżników naszej autorskiej metody treningowej,
– prezentowanie oferty dostosowywanej do potrzeb Klienta,
– dbanie o dobry wizerunek marki,
– rzetelne raportowanie wyników sprzedaży,
– współtworzenie zespołu profesjonalistów, dla którego liczy się wspólny sukces.

Wymagania:

– doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i aktywnym pozyskiwaniu Klienta,
– kreatywność i samodzielność w działaniu,
– umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
– chęć pomagania innym,
– budowanie bazy Klientów,
– kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży,
– zaangażowanie i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań,
– regularne raportowanie wyników sprzedażowych,
– utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami,
– mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co zaproponujemy na początku Twojej przygody z Orangetheory® Fitness?

– miłą atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,
– długoterminowe perspektywy pracy w rozwijającej się firmie,
– atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,
– program wdrożenia pracownika,
– możliwość awansu w strukturach firmy.

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@otfpolska.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest TUF Fitness spółka z o.o spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie (00-193), przy ul. Stawki 3A („Administrator” lub „TUF Fitness”).

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

O Orangetheory Fitness

Orangetheory Fitness to międzynarodowa sieć klubów fitness wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, która oferuje jedyny w swoim rodzaju indywidualny trening w grupie. Sekretem Orangetheory Fitness są 5-strefowe treningi interwałowe, które wykorzystują potwierdzony naukowo mechanizm po-wysiłkowej zwiększonej konsumpcji tlenu, która pozwala spalać więcej kalorii niż tradycyjne ćwiczenia – nawet do 36 h po treningu. Dzięki monitorowaniu serca, trening dopasowany jest do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, tak aby osiągał najlepsze dla siebie wyniki i spalił podczas 1h nawet do 1200 kcal. Treningi prowadzone pod okiem wykfalifikowanej kadry trenerów wykorzystują różnorodne wyposażenie, w tym bieżnie, maszyny do wiosłowania, zwieszenie TRX, mini hantle czy bosu. Wszystko to, aby wzmocnić mięśnie i zyskać energię na cały dzień.

Trening został okrzyknięty przez New York Times najlepszym, godzinnym treningiem interwałowym
w USA, zaś amerykański Men’s Health uznał go za najlepszy trening dla mężczyzn.

Sprawdź czym jest Orangetheory Fitness. Obejrzyj video: http://bit.ly/OrangetheoryFitness_PL

Więcej informacji: www.otfpolska.pl

kontakt@branzafitness.pl