Artur Ligęska oficjalnie informuje o rezygnacji z funkcji Prezesa Twój Fitness

Artur Ligęska, znany w branży menager, twórca klubów fitness w całej Polsce, założyciel własnej sieci klubów, trener personalny, z dniem 11.08 oficjalnie poinformował o swojej rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Twój Fitness Sp. z.o.o.. Od czerwca funkcję Prezesa piastuje Małgorzata Burdziełowska, znany w branży fitness konsultant i szkoleniowiec.

– W dniu 27 lipca 2017 r. postanowiłem zrezygnować z funkcji Prezesa Zarządu spółki Twój Fitness Sp.zo.o. pozostając nadal w niej wspólnikiem – udziałowcem. Osoba, która zastąpiła mnie na tym stanowisku uczestniczyła w sukcesie SOHO Body Spirit od samego początku i jestem pewien, że poprowadzi spółkę we właściwym kierunku. Z całego serca życzę jej powodzenia! – czytamy w informacji prasowej. – SOHO potrzebuje świeżości, innego spojrzenia na biznes, a ja wiem, że na dzień dzisiejszy nie jestem z siebie dać już niczego więcej. Nowe projekty, które realizuję, pochłaniają mnie w całości. – czytamy.

Artur Ligęska – absolwent Business of Fitness w National Fitness Business Alliance w Stanach Zjednoczonych, trener personalny i instruktor fitness. Licencję indoor cycling zdobył w Swiss Academy of Sport. Twórca klubów fitness w całej Polsce. To dzięki jego pracy mapa klubów fitness wzbogaciła się o nowe punkty, między innymi w: Stalowej Woli, Radomiu, Lesznie, Rzeszowie czy Wrocławiu. Stworzył własną sieć klubów pod marką SOHO Body Spirit.  Udziałowiec, współwłaściciel Twój Fitness Sp. z o.o., do której należą SOHO Body Spirit (kluby fitness), SOHO Beauty (salony kosmetyczne), SOHO Squash, To Be Fit (linia kosmetyków), Fit Shop, Fitness Revolution (system szkoleniowy) oraz dystrybutor marki Gym Wipes w Polsce. Według magazynu „Home&Market” jest jednym z najlepszych menedżerów branży fitness w Polsce. Od maja 2016 r. współpracuje z Kliniką Wellness przy warszawskim Szpitalu Medicover, jako trener motywacji sportowej (Physical Activity Coach). Obecnie Artur przygotowuje się do wydania na przełomie 2017/2018 roku swojej książki pt. “Marzenia, które zabijają…?”.

Twój Fitness Sp. z o.o. od wielu lat wspiera polskich i zagranicznych inwestorów w budowaniu nowoczesnych kompleksów i klubów fitness w szerokim tego pojęciu. Oferta firmy skierowana jest zarówno do inwestorów zainteresowanych nowym biznesem w branży fitness – firm otwierających nowe kluby, jak również do funkcjonujących ośrodków fitness, które chcą zmodyfikować lub poprawić sposób działania klubu. Zajmują się szkoleniem kadry najlepszych instruktorów i trenerów, ich przygotowaniem do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów oraz kształceniem kadry menedżerskich do efektywnego zarządzania klubami fitness. Twój Fitness Sp. z o.o. to właściciel następujących marek: SOHO Body Spirit (kluby fitness), SOHO Beauty (salony kosmetyczne), SOHO Squash, To Be Fit (linia kosmetyków), Fit Shop, Fitness Revolution (system szkoleniowy) oraz dystrybutor marki Gym Wipes w Polsce.