Kto pojawi się na IV edycji PEI?

Ogłoszenie nowej Gwiazdy PEI

Konferencja Fitness PEI (Passion Education Inspiration) odbędzie się 17 marca 2018 r., tradycyjnie na PGE Narodowym w Warszawie. Przygotowania do tego ogromnego, niesamowitego wydarzenia trwają już od kilku miesięcy. Zgodnie z założeniami Organizatora, Konferencja PEI to jedyna i niepowtarzalna okazją do spotkania ze światowymi sławami fitnessu. Kto pojawi się na IV edycji? Dowiemy się już jutro!

Organizator PEI, agencja eventowa IC Events zapowiada kolejne niespodzianki: – Chcemy, aby Konferencja Fitness PEI była jedynym w Polsce wydarzeniem i najbardziej rozpoznawalnym, które łączy pasję, edukację i motywację. PEI, to jedyna okazja do spotkania z międzynarodowymi gwiazdami branży fitness, które nie są dostępne na codzień” – mówi Edyta Owczarek, Prezes Zarządu IC Events.

Gwiazdy, które pojawiły się podczas poprzednich edycji PEI, są dla wielu nieosiągalne, nawet dla organizatorów masowych targów branżowych. Jak obserwujemy, PEI z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem właścicieli firm suplementacyjnych, odzieżowych oraz szkoleniowych. Głównie z uwagi na to, że strefa wystawiennicza jest znacznie mniejsza niż podczas klasycznych targów, co zmniejsza ryzyko konkurencji, a Uczestnicy są bardziej zainteresowani daną strefą.

To IV edycja wydarzenia, które zrzesza elitarną grupę fanów fitnessu, trenerów personalnych, pasjonatów oraz ludzi ćwiczących zarówno amatorsko jak i zawodowo. Wszystkich łączy jedno – chęć kształcenia się i poszerzania wiedzy z zakresu aktywności fizycznej.

W programie Konferencji PEI m.in.: wykłady prowadzone przed wykwalifikowanych Prelegentów, dodatkowe kursy i szkolenia, certyfikaty, Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, strefa konsultacji z Wykładowcami oraz strefa wystawiennicza. Niewątpliwie gratką dla Uczestników jest możliwość spotkania twarzą w twarz ze światowej sławy Gwiazdami fitness. Do tej pory pojawili się: Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Eko Jun i Lazar Angelov! Kogo zobaczymy w tym roku?

Portal BranzaFitess.com, jako główny Partner medialny Konferencji Fitness PEI, zaprasza do śledzenia strony internetowej wydarzenia oraz fanpage: PEI-Konferencja Fitness.

 

Konferencja Fitness PEI – największa konferencja fitness w Europie.

Data: 17 marca 2018

Miejsce: PGE Narodowy

Witryna: www.konferencjapei.pl

Kontakt: pei@icevents.pl