fot. mat. prasowe

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych już w ten weekend

Już 24 marca na PGE Narodowym najważniejsze wydarzenie w kalendarium trenerów personalnych! Podczas Konferencji  Fitness PEI obędzie się Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, czyli spotkanie kilkuset trenerów personalnych z całej Polski, którzy mają na celu doskonalenie w zawodzie oraz rozwój własnych umiejętności.

Na czym dokładnie polega wydarzenie?

To seria wykładów prowadzonych przez specjalistów z branży.  Wśród Prelegentów wystąpi, m.in. Katarzyna Figuła – mentor trenerów personalnych, psycholog biznesu, trener biznesu, która efektywnie prowadzi karierę setek trenerów. Opowie o tym, co zrobić, aby z łatwością pozyskiwać klientów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się również jeden z najbardziej utytułowanych kulturystów w kraju, obecnie wykładowca w szkole dla trenerów – Piotr Głuchowski.

Uczestnicy Zjazdu poszerzą swoją wiedzę o kolejne informacje na temat treningu EMS, a to za pośrednictwem prekursora i propagatora tego rodzaju treningu – Szymona Bartoszka.

Nie zabraknie prelekcji dr Anity Bani – specjalisty medycyny sportowej, która opowie o optymalizacji treningu personalnego i odżywiania przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi.

Nie lada gratką będzie szkolenie Franciszka Georgiew – założyciela agencji marketingowej Social Tigers, dzięki któremu trenerzy personalni nie tylko dowiedzą się jaką rolę pełnią social media w ich karierze zawodowej, ale również otrzymają praktyczne informacje na temat tego, w jaki sposób powinni je wykorzystywać na co dzień, aby zwiększyć sprzedaż treningów personalnych oraz dotrzeć do grupy docelowej. Absolutnie obowiązkowy panel dla każdego współczesnego trenera personalnego!

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych znalazł uznanie w oczach Polskiego Związku Trenerów Personalnych i dlatego PZTP jest głównym Patronem wydarzenia. Przedstawiciele Związku przedstawią prelekcję z zakresu certyfikacji trenerów personalnych w Polsce.

Wiedza Uczestników zostanie potwierdzona na koniec dnia Certyfikatem Ogólnopolskiego Zjazdu Trenerów Personalnych.

Oficjalnym Partnerem OZTP jest firma Podioom – system (aplikacje) wspierający relacje na linii Trener Personalny – Trenujący.

Co więcej?

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych to tylko jeden z panelów na Konferencji PEI IV. Podczas eventu zaplanowane są prelekcje, aż 18 Wykładowców – wśród nich m.in. Tadeusz Sowiński, Radek Słodkiewicz, Iwona Wierzbicka, Barbell Brothers i inni. Uczestnicy zyskają wiedzę z zakresu żywienia, treningu, suplementacji, motywacji. Odbędą się także dodatkowe certyfikowane szkolenia.   Dostępna będzie strefa konsultacji z Prelegentami, Strefa wystawiennicza, Strefa badań wydolnościowych. Nie zabraknie obecności “Gwiazdy fitness”, tym razem będzie to Ulisses – jeden z najbardziej cenionych i popularnych trenerów personalnych, kulturystów i motywatorów.

Szczegóły dostępne na: www.konferencjapei.pl i na fanpage PEI-Konferencja Fitness oraz Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych na PEI IV!

Informacja prasowa