fot. mat. prasowe

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych już wkrótce w Warszawie

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń.  Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych odbędzie się już 24 marca 2018 r. na PGE Narodowym, podczas Konferencji Fitness PEI. Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, to spotkanie kilkuset trenerów personalnych z całej Polski, których celem jest edukacja, rozwój i chęć ułatwienia pracy w zawodzie.

Czym jest wydarzenie?

To seria wykładów prowadzonych podczas największej konferencji fitness w Europie – Konferencji Fitness PEI – Passion Education Inspiration. Agenda prelegentów zgromadziła najlepszych specjalistów z branży. Wystąpi m.in. Katarzyna Figuła – mentor trenerów personalnych, psycholog biznesu, trener biznesu, która  efektywnie prowadzi karierę setek trenerów. Podczas zaplanowanego wystąpienia opowie o tym, co zrobić, aby z łatwością pozyskiwać klientów. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się również jeden z najbardziej utytułowanych kulturystów w kraju, obecnie wykładowca w szkole dla trenerów – Piotr Głuchowski. Uczestnicy Zjazdu będą mieli możliwość poszerzenia informacji dotyczących treningu EMS, a to za pośrednictwem prekursora i propagatora tego rodzaju treningu w Polsce – Szymona Bartoszka.

Nie zabraknie prelekcji dr Anity Bani – specjalisty medycyny sportowej, która opowie o optymalizacji treningu personalnego i odżywiania przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi. Nie lada gratką będzie również szkolenie Franciszka Georgiew – założyciela agencji marketingowej Social Tigers, dzięki któremu trenerzy personalni nie tylko dowiedzą się jaką rolę pełnią social media w ich karierze zawodowej, ale także otrzymają praktyczne informacje na temat tego, w jaki sposób powinni je wykorzystywać na co dzień, aby zwiększyć sprzedaż treningów personalnych oraz dotrzeć do grupy docelowej. To absolutnie obowiązkowy panel dla każdego współczesnego trenera personalnego!

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych znalazł uznanie w oczach Polskiego Związku Trenerów Personalnych. PZTP jest głównym Patronem wydarzenia. Przedstawiciele Związku przedstawią prelekcję z zakresu certyfikacji trenerów personalnych w Polsce.

Na koniec dnia wiedza Uczestników zostanie potwierdzona  Certyfikatem Ogólnopolskiego Zjazdu Trenerów Personalnych.

Oficjalnym Partnerem OZTP jest firma Podioom – system (aplikacje) wspierający relacje na linii Trener Personalny – Trenujący.

Co więcej?

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych to tylko jeden z paneli na Konferencji PEI IV. Podczas eventu zaplanowane są prelekcje aż 18 wykładowców – wśród nich m.in. Tadeusz Sowiński, Radek Słodkiewicz, Iwona Wierzbicka, Barbell Brothers i inni. Uczestnicy zyskają wiedzę z zakresu żywienia, treningu, suplementacji, motywacji. Odbędą się także dodatkowe certyfikowane szkolenia. Dostępna będzie strefa konsultacji z Prelegentami, Strefa wystawiennicza, Strefa badań wydolnościowych. Jak, co roku nie zabraknie obecności światowej sławy gwiazd fitness, tym razem będzie to Ulisses – jeden z najbardziej cenionych i popularnych trenerów personalnych, kulturystów i motywatorów.

Branża Fitness jako Partner Konferencji Fitness PEI zaprasza na wydarzenie! Szczegóły dostępne na: www.konferencjapei.pl i na fanpage PEI-Konferencja Fitness oraz Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych na PEI IV!

źródło: informacja prasowa