źródło: materiały prasowe

Pochodząca z Australii sieć, F45 Training to najszybciej rozwijająca się model fitnessowy. Ogólnoświatowy ośrodek treningu funkcjonalnego F45 posiada ponad 1500 lokalizacji w 40 państwach i współpracuje z 24 uczelniami. Dodatkowo brand wspierany jest przez Marka Wahlberga.

F45 to 45-minutowy trening, dzięki któremu takie gwiazdy jak Hugh Jackman utrzymują dobrą formę. Zajęcia  opierają się na treningu interwałowym o wysokiej intensywności (HIIT), treningu obwodowym oraz funkcjonalnym. Rozwinięcie nazwy F45 oznacza “Functional 45”. Właśnie dlatego zajęcia obejmuje 45-sekundowe sesje treningowe z 15-sekundowymi przerwami. Łączą trening  siłowy z cardio, ćwicząc całe ciało.

Studia oferują te same zajęcia o różnych porach dnia. Treningi są tworzone przez Athletics and Peak Performance Department. Czołowych specjalistów z branży treningowej i sportowej z całego świata, którzy zajmują się badaniem i rozwojem treningów w F45. Badane są aktualne i pojawiające się koncepcje szkoleniowe oraz dostosowywane i dopracowywane już istniejące schematy. W bazie klubów obecnie znajduje się 2700 różnych ćwiczeń w 36 programach treningowych na różnych poziomach zaawansowania. To gwarantuje, że członkowie sieci F45 Training nigdy nie wykonają dwa razy tego samego treningu.

Sieć przygotowuje się do wejścia na rynek polski. Pierwsze studio już wkrótce zostanie otwarte w Warszawie.

CEO zapewniają, że ćwiczenia w F45 będą w pełni bezpieczne pod kątem sanitarnym:

Trening jest zorganizowany w sanitarnych warunkach, gdzie nikt nie korzysta z tego samego sprzętu, a my kontrolujemy środowisko pracy trenerów. Każda osoba stoi w wyznaczonym kwadracie i ma do dyspozycji indywidualnie zdezynfekowany sprzęt. Na każdym treningu jest zawsze tylko kilkanaście osób, wcześniej zapisanych,  a po każdych zajęciach całość sali jest dezynfekowana.

W ramach promocji Klubu, F45 Training organizuje w najbliższą sobotę plenerowe szkolenie na Polu Mokotowskim prowadzone przez 2 profesjonalnych trenerów światowej klasy!

Start o godzinie 9:00 na trawnikach Pola Mokotowskiego. F45 Track, który przygotowano to mix ćwiczeń zespołowych, ćwiczeń obciążeniowych aż po ćwiczenia cardio.

F45 Track Warsaw 23-24.08 Pola Mokotowskie

Link do eventu

Link do rejestracji na wydarzenie

 

Polecamy także:

Just GYM Racibórz już otwarty!