photo: mat. prasowe Calypso

Współpraca Calypso i PZU Zdrowie

Karta sportowa i abonament medyczny w jednym

Sieć klubów fitness Calyso rozpoczęła współpracę z PZU Zdrowie. W klubach Calypso Fitness na terenie całej Polski ruszyła sprzedaż karty FIT Plus, dzięki której miłośnicy aktywności fizycznej mogą zadbać o swoją formę, a także – w razie problemów zdrowotnych – skorzystać z prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie.

W ramach karty FIT Plus klient zyskuje nielimitowany dostęp do wszystkich aktywności dostępnych w klubach Calypso Fitness oraz do pakietu usług medycznych PZU Zdrowie. Ma zagwarantowaną prywatną opiekę medyczną z nielimitowanym dostępem do internisty i 5 specjalistów: chirurga, kardiologa, ortopedy, reumatologa i ginekologa. Może również korzystać z bezpłatnych zabiegów ambulatoryjnych i badań diagnostycznych, w tym USG i RTG, a także z badań czynnościowych i laboratoryjnych. Na konsultację lub badanie może umówić się m.in. za pośrednictwem aplikacji mobilnej i całodobowej infolinii PZU. Wizyta u internisty odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni, a u specjalistów – w ciągu 5 dni roboczych. Do dyspozycji klienta jest blisko 2000 placówek medycznych w ponad 500 miastach w Polsce.

– Karta FIT Plus jest odpowiedzią na potrzeby osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Dzięki temu, że produkt jest połączeniem karnetu sportowego i abonamentu medycznego, osoby ćwiczące mogą zadbać o to, by wysportowana sylwetka szła w parze ze zdrowym ciałem – mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie.

Dzięki karcie FIT Plus klient może także korzystać z pomocy concierge PZU Pomoc, który sprawnie i szybko zorganizuje m.in.: podróż służbową i wizytę fachowca (np. hydraulika, ślusarza, elektryka). Doradzi również, co zrobić w przypadku zgubienia dokumentów i zarezerwuje bilety do kina, teatru oraz na imprezy kulturalne i sportowe.

Kartę FIT Plus można kupić poprzez stronę internetową lub bezpośrednio w klubach Calypso Fitness.

Karta FIT Plus to wspólny produkt PZU Zdrowie i Calypso Fitness Club, przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną
i zdrowie.

Grupa PZU od ponad 15 lat jest obecna na rynku zdrowotnym. W ramach Grupy PZU działa spółka PZU Zdrowie SA, która jest odpowiedzialna za realizację usług medycznych m.in. dla klientów ubezpieczeniowych i abonamentowych.

źródło: centrum prasowe PZU