Orangetheory Fitness do roku 2024 zamierza prowadzić 2.500 globalnych studiów z 2,5 milionami aktywnymi klubowiczami , powiedział w rozmowie z mediami – CEO i współzałożyciel sieci Dave Long.

4 lutego sieć Orangetheory ogłosiła, że klub Orangetheory Fitness, Boca Raton, we Florydzie, przekroczył 1 miliard USD w 2018 r. systemowej sprzedaży. Informacje te świadczą o bardzo dużej popularności marki, która planuje dynamiczny rozwój.

Otworzyliśmy nasze pierwsze studio w 2010 roku mając na uwadze jeden cel: stworzyć własną koncepcje dzięki treningowi, który pomógłby żyć dłużej i bardziej dynamicznie” – powiedziała Ellen Latham, współzałożycielka i project manager koncepcji fitness w Orangetheory. “Jestem bardzo wdzięczna, że nasi klubowicze przyjęli to podejście, które ma na celu dostosowanie rytmu serca do kluczowych stref, które pozwalają użytkownikom dawać z siebie jeszcze więcej i osiągać nowe cele w studio.”

Współzałożyciel Orangetheory i dyrektor generalny Dave Long powtórzył pochwałę Latham i powiedział, że celem firmy jest globalne zarządzanie 2,500 studiami z 2,5 milionami członków do 2024 roku. Orangetheory obecnie liczą 800 000 członków w 1100 studiach w 49 amerykańskich stanach i 22 krajach. Dave powiedział, że firma jest w trakcie opracowywania 500 nowych studiów.

Orangetheory zajęło 13 miejsce w rankingu 100 najlepszych klubów fitness w 2018 r., Raportując 134,44 miliona USD w 2017 r. Przychody te – wzrosły o 45 procent w stosunku do 2016 r. – Tylko pięć firm z listy odnotowało ponad 1 miliard USD rocznych przychodów.

W styczniu 2019 r. Orangetheory zajęła 25. pozycję w rankingu Franczyza na 500 przedsiębiorców. Ranking roczny jest klasyfikowany przez franczyzodawców według pięciu kryteriów: wsparcie, koszty i opłaty, wielkość i wzrost, siła marki, siła finansowa i stabilność.

Zalety pomaranczowego treningu można przetestować już w Polsce. W grudniu odbyło się otwarcie pierwszego klubu Orangetheory w Warszawie. Innowacja w programie autorskim cieszy się dużą popularnością. Radosław Jarmuła, prezes spółki TUF Fitness, odpowiedzialny za wprowadzenie Orangetheory do Polski planuje otwarcia w kolejnych lokalizacjach.

Orangetheory Fitness – międzynarodowa sieć butikowych klubów fitness już w Polsce!