W sobotę 15 czerwca 2019 na Wilanowie odbyło się oficjalne otwarcie II w Polsce studia Orangetheory Fitness.
Nowe studio jest większe od tego stworzonego w centrum warszawskiego Mordoru i ma w sumie 640 metrów kwadratowych powierzchni. Podczas jednej sesji, w zajęciach będzie mogło wziąć udział 30 osób. Klubowicze maja do dyspozycji przestronne szatnie a także strefę chllout’s.

Mieszkańcy Wilanowa będą mogli na “własnej skórze” przekonać się w czym tkwi sekret „pomarańczowego” treningu, który pokochało już milion osób na całym świecie. Nawet 1200 kcal spalonych w 60 minut na personalnym treningu grupowym. Układ ćwiczeń nie jest przypadkowy, natomiast zajęcia dostosowane są do każdego, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Metoda oparta na badaniach naukowych, pulsometry oraz wykwalifikowana kadra trenerów – to elementy, które stanowią gwarancję sukcesu.

Orangetheory Fitness to jedna z najpopularniejszych w USA sieć klubów fitness, z autorskim treningiem uwielbianym przez niemal milion osób na całym świecie, w tym przez Michelle Obamę. Sieć, która kilka miesięcy temu weszła do Polski, właśnie zaprezentowała swoje drugie studio. Na evencie pojawiły się także gwiazdy m.in. Renata Kaczoruk, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Tomasz Hajto.

Polecamy także:

Istota działań Employer Brandingowych – wywiad z Karoliną Bałaban – Communications Manager CityFit