fot. LIGHTFIELD STUDIOS / Fotolia

Orangetheory wchodzi na polski rynek

Innowacyjny koncept, prawdziwy fenomen świata fitnessu już wkrótce na polskim rynku. Ponad 1000 lokalizacji na całym świecie, w 21 krajach, niemal milion członków. Pierwsza lokalizacja Orangetheory zostanie otwarta już w grudniu 2018  na warszawskim Mokotowie.

Według amerykańskiego magazynu “FORBES”, Orangetheory Fitness to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Stanach Zjednoczonych. Kluby OTF zlokalizowane są w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii. Już w tym roku pierwsza lokalizacja należąca do OTF zostanie otwarta w Warszawie.

Indywidualnie, ale grupowo

To nieznana do tej pory na polskim rynku koncepcja treningowa polegająca na treningu indywidualnym, ale przeprowadzonym w grupie. Autorska metoda treningu sfokusowana jest na maksymalne wyniki, opierając się o indywidualne podejście, zdrową realizację i najnowsze technologie. To propozycja  zarówno dla tych, którzy szukają sportowych nowości, jak i tych, którzy oczekują szybkich i satysfakcjonujących efektów aktywności fizycznej.

Na czym polega „pomarańczowy trening”?

Metoda treningowa proponowana przez Orangetheory to intensywny trening interwałowy w grupie prowadzony przez trenera. Wyróżnia go przede wszystkim personalizacja wysiłku do indywidualnych możliwości każdego organizmu, dzięki zastosowanej technologii monitorowania serca. Celem jest wzmocnienie mięśni oraz stymulacja metabolizmu na poziomie pozwalającym spalać tkankę tłuszczową jeszcze przez 36 godzin po treningu. Klubowicz ma możliwość śledzenia swoich wyników w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Pierwsze treningi

Już w listopadzie pierwsze osoby będą mogły skorzystać z treningów VIP. Oficjalne otwarcie lokalizacji Orangetheory w Polsce zaplanowano na grudzień 2018. Klub zostanie otwarty w kompleksie biurowym Adgar Wave przy ulicy Gintrowskiego. Powierzchnia studia wyniesie 322 m2. 165 m2 zajmie sala treningowa przeznaczona dla 24 osób.

Wyposażenie zostanie dostarczone przez naszego Partnera Portalu –  firmę TOP-GYM.

Zobacz także:

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/