Organizatorzy targów FIWE rozszerzają biznesowe bramy targów dla biznesowych odwiedzających targi.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom od coraz liczniejszego grona przedstawicieli firm zagranicznych z krajów takich jak Rosja, Litwa, Białoruś, Czechy, Słowacja chcących wziąć udział w targach w roli odwiedzających organizator targów FIWE uruchomił specjalny program Hosted Buyers by FIWE, pod dźwięczną nazwą „Prześpij się z FIWE”.

Targi FIWE stawiają w tym roku na nowoczesną i efektywną  metodę kontaktu, jako uzupełnienie dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach do tej pory.

Idea programu Hosted Buyers by FIWE to dedykowana oferta udziału w targach dla osób decyzyjnych z zagranicy (ale także z Polski) oraz organizacja biznesowych spotkań podczas targów. Dedykowany pakiet przywilejów dla odwiedzających biznesowych. Organizatorzy proponują biznesowym gościom  bezpłatny nocleg wraz z wyżywieniem  w dedykowanym i specjalnie dostosowanym na tę okoliczność Hotelu nazwanym nazwą targów: FIWE United – Zjednoczeni. Dodatkowo zaproszeni goście będą mieli dostęp do specjalnej aplikacji targowej z usługą Matchmakingu, aby ułatwić kontakt z wystawcami.

W programie udział mogą wziąć:

* Właściciele sieci siłowni, klubów fitness, boxów crossfit

* Kierownicy zakupów sieci hoteli / ośrodka

* Właściciele sklepu z suplementami ( stacjonarnie lub online)

* Właściciele sklepu z odzieżą sportową

LINK DO REJESTRACJI W PROGRAMIE>>

FIWE Fitness Trade Show United to największe targi branży fitness w Europie środkowo – wschodniej. FIWE to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i możliwości. Żaden profesjonalista, zarówno praktyk jak i teoretyk, nie pozwoli sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. Spotkajmy się wszyscy w dniach 13 – 15 września na targach FIWE Fitness Trade Show w Warszawie. Szczegóły wydarzenia na stronie www.fiwe.pl

 

Polecamy także:

Premium Business Magazine – Złote wydanie magazynu Branża Fitness