źródło: materiały prasowe

Jak co roku w okresie wakacji trwa Letnia Gra Multisport pod nazwą „W 60 dni dookoła lata”. Celem akcji jest zachęcenie posiadaczy kart sportowych do podejmowania zwiększonej aktywności fizycznej. Można konkurować w sześciu dyscyplinach: tenis ziemny, jazda na rowerze, nordic walking, fitness, pływanie i joga. Za zebrane punkty w ramach aktywności można otrzymać vouchery lub wesprzeć akcje charytatywne.

Akcja wystartowała 1 lipca i potrwa do 29 sierpnia, jednak ostatnim dniem na zbieranie punktów będzie 14 sierpnia. Ranking graczy zostanie upubliczniony 17 sierpnia.

Kto dokładnie może wziąć udział w wyzwaniu?

Użytkownicy aktywnych kart typu:

  • Pracownik: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiSport Light
  • Osoba Towarzysząca: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiSport Light
  • MultiSport Senior

W jaki sposób można otrzymać punkty?

Punkty można zbierać dzięki: rejestracji do Letniej Gry, pobraniu aplikacji MultiSport, rejestrowaniu pierwszych i kolejnych wizyt w obiektach sportowych, zapraszaniu znajomych do gry, rejestrowaniu przebytych kroków (konieczne jest pobranie aplikacji GoogleFit), rozwiązywaniu quizów, krzyżówek oraz uczestnictwo w grach, czytaniu artykułów, wypełnianiu ankiet.

Jakie nagrody można zdobyć?

Na każdym etapie gry można odebrać ekody o wartości 25zł i 50zł oraz wesprzeć akcje charytatywne wybrane przez Benefit Systems.

Jednocześnie wszystkie zdobyte punkty liczą się do rankingu generalnego Letniej Gry. Na zakończenie nagrodzeni zostaną uczestnicy z największą liczbą punktów zegarkami GARMIN Forerunner oraz zestawami gadżetów sportowych.

Okres wakacyjny to zawsze sprawdzian zaufania i lojalności Klubowiczów. Podobne Fit wyzwania i akcje lojalnościowe zachęcające do regularnych wizyt w klubach prowadzi regularnie między innymi sieć Calypso pod nazwą Fitmisja. Uczestnicy za każdy trening otrzymują pieczątki, aby przechodzić do kolejnych etapów wyzwania. III edycja tego programu zgromadziła rekordową liczbę 180 000 użytkowników, którzy motywowani programem wykonali ponad 3 milionów treningów.

W obecnym czasie zmotywowanie klubowiczów do regularnego treningu w obiektach sportowych będzie podwójnie trudnym wyzwaniem ale również jedyną szansą ustabilizowania ciężkiej sytuacji w branży fitness.

Polecamy także:

Boris Johnson z niezapowiedzianą wizytą w The Gym Group South Ruislip