źródło: artykuł partnerski

W dniach 10-11 października odbyła się ostatnia w tym roku – X Edycja Szkolenia z Międzynarodowej Licencji Trenera EMS powered by Glucker Kolleg® organizowanego przez EMS Training Academy. Kolejna grupa trenerów rozwinęła swoje umiejętności i dołączyła do elitarnego grona najlepszych w branży.

Na największe wydarzenie szkoleniowe zjechało się kilkanaście trenerów branży EMS z całej Polski. Przybyli z miast takich jak Warszawa, Lublin, Przemyśl i Tarchomin, a reprezentowali oni studia: EMS BodyLine, Diamond Club, Speed4Fit, I LOVE FITNESS, Time For Fit, TenseUp20 oraz Centrum Przygotowania Indywidualnego.

Tym razem, z powodu nadzwyczajnych okoliczności i wynikających z nich obostrzeń, ostatni kurs przeprowadzony został w warunkach reżimu sanitarnego. Zachowane zostały wszelkie restrykcje, stosowano zasady sanitarne oraz kwestie dezynfekcji – korzystano z niezbędnych środków ochrony jak maseczki, rękawiczki czy przyłbice medyczne. W ten sposób szkoleniowcy wprowadzili uczestników na jeszcze wyższy poziom, a także przygotowali ich do pracy w mikrostudiach EMS.

Szkolenie poprowadził Daniel Wesołowski – certyfikowany przez renomowany instytut Glucker Kolleg® Master Trainer oraz Head of EMS Training Department. Jego asystentem był Michał Kamberski, trener renomowanego studia EMS we Wrocławiu – FitBodyBox.

Była to okrągła, 10 edycja szkolenia – a z racji ogromnego zainteresowania zostały przeprowadzone w tym roku aż 4 Międzynarodowe Licencje!

Szkolenie składało się z 2 części:

– teoria & zagadnienia

Oraz bardzo ważnego elementu – części praktycznej (trening dla początkujących, kształtowanie sylwetki, trening przy bólach pleców, trening mięśni dna miednicy)

„Specjalistyczna wiedza teoretyczna i praktyczna, którą uzyskujemy podczas międzynarodowej licencji jest niezbędna by osiągać większe grono zadowolonych klientów w swoim punkcie EMS oraz rozwijać biznes, patrząc z perspektywy inwestora i właściciela.” – podkreśla szkoleniowiec Daniel Wesołowski.

Jeżeli nie udało Ci się zapisać na szkolenie – nic straconego! Od przyszłego roku planujemy nowe kursy, z których studia z całej polski ponownie będą mogły skorzystać, dzięki czemu zaprofitują razem ze swoimi podopiecznymi.

Warto również dodać, że EMS Traning Academy po pierwszym w miniony weekend szkoleniu ONLINE z marketingu i sprzedaży opracowuje aktualnie cały harmonogram webinarów, także z metodyki treningu EMS.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu EMS Training Academy, gdzie znajdziecie wiele informacji nt. metodyki treningowej EMS oraz informacje dotyczące wszystkich szkoleń w Polsce.

Więcej informacji znajdziesz na www.emstraining.pl oraz www.facebook.com/emstraining.poland.

 

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Podsumowanie roku w miha bodytec ®