I edycja BRANŻA FITNESS AWARDS 2018

W piątek, 21 września podczas pierwszego, biznesowego dnia targów FIWE – Fitness Trade Show, ogłoszeni zostali laureaci I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS 2018. Przedstawiamy zwycięzców kategorii INNOWACJA, DESIGN, MARKETING, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM oraz SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM.

INNOWACJA

Jury BRANŻA FITNESS AWARDS jednogłośnie i jednomyślnie postanowiło przyznać nagrodę w kategorii INNOWACJA poniżej 1000 m2 młodemu konceptowi prywatnych, butikowych klubów fitness, którego wyjątkowość i innowacyjność została dostrzeżona niemalże w każdym calu. –  To nietuzinkowe rozwiązanie będące połączeniem inteligentnego domu oraz miejsca do treningu z pewnością zasługuje na miano innowacji. Za kapitalną koncepcję z szeregiem rozwiązań „przyszłości” otrzymuje… NRG BOX ! – powiedział Krzysztof Pakulec, Członek Jury BF AWARDS 2018 podczas uroczystości rozdania nagród.

Nagroda w kategorii INNOWACJA powyżej 1000 m2 trafiła w ręce Małgorzaty Roszak-Sygockiej, Dyrektor Marketingu CityFit. Jakub Mauricz, który odczytał werdykt Jury BF AWARDS 2018 powiedział: Doceniliśmy spektakularny rozwój oraz mocną ekspansję na polskim rynku sieci, która wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami, stawiając przede wszystkim na jakość i ogólną dostępność oferowanych usług. Elastyczne podejście do kwestii członkostwa i topowej jakości sprzęt to znaki rozpoznawcze marki. 

W sobotę, podczas drugiego dnia targów FIWE, gościem w studio BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 był Łukasz Gądek, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny sieci CityFit.

MARKETING

– Za umiejętne połączenie wielu kanałów oraz różnorodnych form komunikacji z odbiorcami. Na uwagę zasługują między innymi przygotowane eventy, koncerty, pokazy mody, treningi z gwiazdami, akcja „Rozdajemy energię”, „Zdemaskujemy Smog” oraz własny magazyn wydawany w formie elektronicznej i drukowanej. Konsekwencja w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych. Od dziesięciu lat konsekwentnie wkładają serce w prowadzone działania, umacniając pozycję lidera w Krakowie…. FITNESS PLATINIUM. – powiedział Filip Lewandowski, Członek Jury BF AWARDS ogłaszając zwycięzcę w kategorii MARKETING powyżej 1000 m2.

W segmencie poniżej 1000 m2 nagroda powędrowała w ręce Leszka Filipiaka, CEO NRG BOX.

DESIGN

Nagroda w kategorii DESIGN do 1000 m2 trafiła do klubu FORMOWNIA w Pabianicach. Niewielka powierzchnia została wyjątkowo interesująco zaaranżowana. Klub utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, w którym nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami. Główne założenie projektu, jakim była UNIKATOWOŚĆ, według Członków Jury zostało zrealizowane w 100%.

Kluby Just Gym zostały nagrodzone w kategorii DESIGN powyżej 1000 m2. – To dobry przykład na to, że nie potrzeba ogromnego budżetu, aby stworzyć oryginalne, charakterystyczne wnętrze. – argumentowała podczas uroczystości wręczenia nagród reprezentacja Forbis Group.

KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM

W emocjonującym głosowaniu, które trwało od 1 września do 16 września 2018 roku na łamach naszego Portalu, najbardziej przyjaznym klubem roku został wybrany sopocki klub BALTIC GYM. Paweł Huciński odebrał nagrodę w imieniu całego Zarządu BALTIC GYM.

SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM

W kategorii SIEĆ PRZYJAZNA KLUBOWICZOM nagrodę Czytelników Portalu Branża Fitness, Klubowiczów, Jury Branża Fitness Awards, a także firmy eFitness otrzymała sieć… CALYPSO FITNESS! Nagroda została odebrana przez Piotra Szczepanka, nowego dyrektora marketingu sieci oraz liczną reprezentację Calypso. Nagrodę wręczył Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Wszystkim dziękujemy za udział i serdecznie gratulujemy 🙂 !

Już wkrótce na Portalu argumentacja wyboru Członków Jury BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 oraz opis zwycięskich projektów.