2 nowe lokalizacje Calypso Fitness

Calypso Fitness powiększa siatkę klubów w Warszawie

Jeszcze przed majówką Calypso Fitness, największa w Polsce sieć klubów pod względem ilości lokalizacji, zamierza otworzyć dwa kolejne kluby w Warszawie. Tym samym powiększając liczbę klubów w samej stolicy do 22. To już 52 kluby w 21 miastach, a jak zapowiada sieć w tym roku to jeszcze nie koniec ekspansji, która zmierza do magicznej liczby “100”.

Na czwartek 26 kwietnia zaplanowane jest otwarcie klubu w Placu Unii City Shopping, natomiast w piątek 27 kwietnia na warszawskich Stegnach w Biurowcu F2 przy ulicy Mangalia.

Kluby Calypso Fitness to nowoczesne obiekty w pełni klimatyzowane, posiadające szeroką ofertę dla klienta: sale do zajęć fitness, siłownie ze strefą funkcjonalną, strefy cross, strefy wolnych ciężarów, sale Power Bike, Kids Play oraz sauny. To, co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie i dostępną w ponad 2000 placówkach w całej Polsce. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. W cenie karnetu zapewniona jest także stała opieka trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz pełna diagnostyka treningowa na urządzeniu Tanita.

Klubowicze Calypso Fitness już niebawem będą mogli korzystać z ponad 50 klubów w Polsce i ponad 20 w samej Warszawie. W tym roku sieć powiększyła się już o trzy lokalizacje – trzeci klub w Rzeszowie ( Galeria Millenium Hall ), ósmy w Trójmieście ( Galeria Gdynia Klif) i pierwszy w Krakowie ( Galeria Kazimierz).

źródło: inf. prasowa