Już 15 oficjalnych ośrodków treningowych Hammer Strength® w Polsce

Otwarcie Ultra Gym w Nowej Soli

W piątek 2 czerwca  otwarto kolejny, piętnasty Oficjalny Ośrodek Treningowy marki Hammer Strength®, a trzeci w tym roku w Polsce. Po Kuźni Formy w Ślesinie, Body Work Gym w Kielcach, do elitarnego grona centrów treningowych Hammer Strength, dołączył  klub Ultra Gym w Nowej Soli.  W planach są kolejne otwarcia.

Hammer Strength to znaczne więcej niż trening kulturystyczny i maszyny plate-loaded. To cała gama urządzeń,  klatek typu RACK i akcesoriów treningowych tworzących kompletną  strefę siłową, a przede wszystkim jasna filozofia treningu ukierunkowanego na rezultaty.

Marka Hammer Strength® to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Obecnie ponad 100 zawodowych drużyn sportowych  trenuje na maszynach Hammer Strength® – są w tej grupie zawodnicy NBA, NHL, NFL, czy amerykańskiej ligi baseballa. Ponadto na tym sprzęcie swoją formę szlifują przyszli mistrzowie – w ponad 60 ośrodkach sportowych i siłowniach przy szkołach wyższych i uniwersytetach w USA, a także przyszli adepci FBI, agenci tajnych służb (US Secret Service) i wojsko. Zatem motto marki Hammer Strength®− „Building Champions” nie jest pustym sloganen, lecz jak widać, sprawdza się każdego dnia.

Tutaj pełna lista polskich Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength®.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/