Otwarcie kolejnej lokalizacji sieci CityFit w Warszawie

Już w najbliższy weekend w Warszawie zostanie otwarty kolejny klub należący do CityFit. Sieć fitness została nagrodzona tytułem “Innowacja Branży Fitness” w I edycji konkursu Branża Fitness Awards 2018. Będzie to piąta lokalizacja CityFit w stolicy.

O północy z 9 na 10 listopada w centrum handlowym Atrium Reduta na warszawskiej Ochocie zostanie otwarty klub CityFit. Wnętrze podzielone zostało na 8 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn oporowych, strefa funkcjonalna, strefa warm up i cool down oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu. Do dyspozycji klubowiczów oddanych zostanie około 300 urządzeń renomowanych marek. Osoby, które na trening przyjeżdżają samochodem, zyskują również 3 godziny bezpłatnego parkingu w CH Atrium Reduta. Sieć CityFit stawia na pełną dostępność 24/7.

Nasz system dostępu umożliwia korzystanie w klubu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Klubowicz nie musi pamiętać o noszeniu karty członkowskiej, a my mając pełną kontrolę nad tym kto w danym momencie przebywa na treningu, możemy zapewnić klubowiczom komfort i bezpieczeństwo nawet w czasie, gdy klub funkcjonuje w trybie bezobsługowym, na przykład w nocy lub podczas świąt. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Obecnie CityFit liczy 17 lokalizacji, ale już wkrótce otwarcie kolejnych pięciu CityFit Sadyba Best Mall, Toruń Plaza, Lublin Plaza, Gliwice oraz Atrium Reduta Warszawa.

____________

o CityFit

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów.

Sieć CityFit została laureatem nagrody BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 w kategorii INNOWACJA.

Zobacz także: