źródło: informacja prasowa

Krakowska sieć Fitness Platinium otwiera kolejny klub – tym razem na Zabłociu. W Fitness Platinium Zabłocie 24 XXS mieszkańcy będą mogli trenować już w IV kwartale tego roku.

Jest to już trzeci klub – obok Fitness Platinium Klimeckiego 1 i Fitness Platinium Wadowicka 3 – którego otwarcie ogłoszono w ostatnich miesiącach.
Klub znajdzie się na poziomie 0 i -1 budynku mieszkalnego w nowopowstałej inwestycji – Riverside – w bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie. Nowa siłownia otwiera się z myślą o mieszkańcach, którzy będą chcieli poćwiczyć przed lub po pracy, w bliskiej odległości od domu.

Wystrój nowego klubu Fitness Platinium zostanie utrzymany w wyrazistych barwach, z surowymi, industrialnymi akcentami. Na ok. 600 m2 znajdą się: strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn siłowych, strefa funkcjonalna, fit bar i 80-metrowa sala fitness.

W klubie akceptowane będą karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.

   

   

   

O marce
Fitness Platinium to krakowska sieć siłowni. Od 11 lat namawia mieszkańców Krakowa do aktywnego trybu życia. W ofercie znajdują się bogato wyposażone siłownie, wykwalifikowani instruktorzy i szeroki wybór zajęć fitness. Sieć podejmuje również działania prospołeczne i proekologiczne.

Polecamy także:

Lush Life – klub łączący sprzęt dla profesjonalistów, Hammer Strength ze strefą beauty