źródło: materiały prasowe Just Gym

Rok 2019 jest dla Just GYM bardzo intensywny i pracowity, gdyż 17 maja 2019 roku zostanie otwarty kolejny obiekt sieci klubów fitness Just GYM.

Poznań jest siedzibą Just GYM i klub otwierany w tym mieście jest prawdziwym oczkiem w głowie.

Klub będzie mieścił się w Centrum Handlowym M1 na poznańskim Franowie, na ulicy Szwajcarskiej 14. Just GYM zajął tam powierzchnię prawie 2000 m2 i jest pierwszym klubem, który otworzy się w Wielkopolsce, a ósmą placówką w kraju należącą do sieci. Obecnie sieć Just GYM posiada kluby fitness w Płocku, Radomiu, Zabrzu, Olsztynie, Elblągu, Krakowie i Lublinie.

Klub został zaprojektowany z myślą o uczestnikach zajęć grupowych takich jak Just TBC, Just JUMP, Just TABATA, Just STRETCH czy Just FITBALL jak i klubowiczów zainteresowanych strefą funkcjonalną, czy strefą Just HIIT (od ang. High Intensity Interval Training). Klient może w klubie fitness w Poznaniu skorzystać z ponad 200 maszyn cardio, stosowych i siłowych, jak i z olbrzymiej strefy treningu funkcjonalnego, gdzie znajduje się specjalny parkur. To wszystko jest dostępne przy pełnej automatycznej dostępności klubu 24-godzinnej przez 365 dni w roku.To pierwszy obiekt w Wielkopolsce wyposażony w sprzęt marki Technogym wraz z najnowszą bieżnią SKILLRUN, umożliwiającą zaawansowany trening interwałowy. Bieżnie SKILLRUN są napędzane siłą własnych mięśni oraz wymuszają naturalny ruch przy trzeningu biegowym – mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just GYM Sp. z o.o.

Mimo konkurencji na rynku lokalnym zdecydowaliśmy się otworzyć klub w Poznaniu, gdyż widzimy nadal ogromny potencjał i niewykorzystane szanse w zakresie oferty klubu fitness. Nasza oferta jest unikalna w skali całego miasta i jesteśmy przekonani, że szybko zapewni nam stałych miłośników aktywności fizycznej – dodaje Paweł Ciszek. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne kluby do otwarcia w III i IV kwartale 2019 roku.

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Polecamy także:

Modernizacja obiektów rekreacyjnych i sportowych MOSiR w Łodzi