źródło: informacja prasowa

Kolejny klub sieci Calypso Fitness pojawi się na mapie Śląska – w Czeladzi.

Calypso Fitness znane jest z wspierania sportowych pasji klubowiczów oraz propagowania zdrowego stylu życia. Dbałość o realizację celów treningowych klubowiczów przejawia się opieką doświadczonych trenerów, wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowanym dostępem do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita w cenie karnetu.

W Calypso Fitness trenerzy dostępni są dla klientów każdego dnia, bez ograniczeń, niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią, czy chce poprawić swoje wyniki. Działania pracowników skupiają się wokół idei “Dla siebie. Dla odmiany”, mającej zachęcić społeczeństwo do dbania o siebie w ujęciu holistycznym.

Miłośnicy aktywnego stylu życia z pewnością docenią benefity klubu o powierzchni prawie 1300 m2. Został on wyposażony w strefy: cross training, maszyn, ciężarów oraz cardio –gdzie znajdą się m.in. sprzęty odzyskujące energię elektryczną. Nie zabraknie także dedykowanej do zajęć na rowerach stacjonarnych sali power bike oraz klimatyzowanej sali fitness.

Ponadto klubowicze w ramach karnetu będą mogli skorzystać z wybranych, dopasowanych do swoich potrzeb zajęć grupowych spośród bogatej oferty grafiku, czy też zrelaksować się w saunach fińskich. Zaletą dla trenujących rodziców będzie natomiast strefa bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play.

Karnet w przedsprzedaży można nabyć na: https://czeladz.calypso.com.pl/

Polecamy także:

Nowy klub Calypso Fitness Sulejówek oficjalnie otwarty