źródło: komunikat prasowy

Już wkrótce wielkie otwarcie studia treningu personalnego Transformers Trening & Dieta w Kościanie. Będzie to druga lokalizacja, po zdobyciu Leszna.

Czym wyróżniamy się od innych klubów fitness w okolicy i dlaczego powinno się wybrać nasze studio?

Transformers Trening & Dieta od ponad 7 lat cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Leszna i jego okolic. Zaufały nam już tysiące osób, z czego bardzo duża część osiągnęła swoje cele sylwetkowe jak i zdrowotne, dzięki czemu staliśmy się najlepszym studiem treningu personalnego w Wielkopolsce. Nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych z licznymi osiągnięciami w sporcie, a także sporą ilością odbytych kursów z zakresu treningu oraz żywienia.

Jakie usługi oferujemy?

  • Trening personalny – trening 1 na 1 oraz trening w parach z indywidualnym podejściem do każdego klienta
  • Trening EMS – 20 minutowy trening wykorzystujący podczas ćwiczeń elektrostymulację mięśniową, uważaną za jedną z najkorzystniejszych metod treningowych w obecnych czasach.
  • Opieka dietetyka – nasz dietetyk zapewni Wam kompleksową opiekę dietetyczną z indywidualnym podejściem do każdej osoby i udowodni, że zdrowe odżywianie to nie katorga.

Po długiej i bardzo udanej działalności Studia Treningów Personalnych Transformers w Lesznie, menager Tobiasz Dziurdziewski zdecydował się wspólnie z jednym z naszych klientów otworzyć drugie studio w Kościanie. Jest to miejscowość położona 25km od Leszna, na trasie Poznań – Leszno.

W nowej kadrze pracować będzie Artur Kasprzak, który obwjmiw funkcję menagera nowego studia. Od 4 lat związany z Transformers jako trener personalny, trenuje siłowo od 9 lat, w roku 2020 startował w zawodach sylwetkowych w męskiej sylwetce w Sopocie i osiągnął półfinał, ponadto wszechstronny sportowiec: liczne starty w biegach( półmaratony/10km/5km), triathlony, maratony pływackie, zawodnik drużyny piłkarskiej. Jako trener piłki nożnej prowadzi również grupę dziecięcą w klubie PKS Racot, posiada licencję trenerską UEFA B.  Sport to jego pasja, w której również spełnia się zawodowo. Specjalizuje się w kształtowaniu wysportowanej sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, treningach motorycznych oraz treningach EMS. Będzie to dla niego awans i praca w swoim mieście, gdyż mieszka właśnie w Kościanie.

Drugą osobą w kadrze będzie partnerka Artura, Joanna Strzyżewska, która aktualnie pracuje jako Dietetyk w Transformers w Lesznie. Ukończyła studia z tytułem magistra z dietetyki sportowej, posiada również kurs trenera personalnego oraz liczne szkolenia z zakresu żywienia, a także prowadzenia treningów personalnych. Asia zajmuje się również tańcem, należy do formacji Twerk w Poznaniu, ćwiczy siłowo podobnie jak Artur i razem rozwijają tę zajawkę. W wolnym czasie lubi aktywny wypoczynek, często jeździ na rolkach lub rowerze. Uwielbia podróżować, poznawać nowe kraje i ich kulturę. Jako Dietetyk inspiruje ludzi bardzo ciekawymi i zdrowymi przepisami na posiłki.

Wielkie otwarcie planowane jest na sobotę 9 października. Odbędzie się pokaz formacji Twerk, darmowe pomiary składu ciała, stoiska firm z suplementami oraz loteria z nagrodami. Całość odbywać się będzie przy muzyce tworzonej przez DJ.